Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Super Moderator
nema veze visina sa 4 motion. pisalo bi da je 4 motion vidite da imaju i ostale oznake, a ne vjerujem da neki chuner ovo vozi, jer bi skino sve oznake vjerovatno
 
Član
Zašto su u BiH automobili kao ovaj Ferrari FF (na slici iznad), ili X6 ili Bentley uvijek parkirani nekako neodređeno, nepravilno ili totalno različito od svih drugih auta na parkingu ?? :D

Pogledajte prilog 49890 Pogledajte prilog 49891 Pogledajte prilog 49892

Seljače se seljaci, kur*e, kako ce drugacije pokazati da su "face" takozvane i da oni imaju "pare" i da mogu sta hoce nego ako krse sto vise zakona poput parkiranja na invalidska mjesta, prekoracenje brzina, parkiranje po trotuarina, na zabrane, skretanja bez zmigavaca, oduzimanja prvenstva prolaza, prolazak kroz crvena i jednosmjerne itd itd... Tako budu primjeceni, da se pokaze ko sam ja sam (prdacina), a da parkira normalno ili da vozi normalno sanse da bude primjecen i da se narod okrece za seljacinom, sanse sa 100% padaju na 40-50%...
 
Član
uvijek se prijatno iznenadim kad neko u takoreci skupljem automobilu da zmigavac, propusti pjesake ili drugo auto, jer sam navikao na divljanje sarajevskih mangupa u babinim makinama
auto ne cini gospodina vec maniri za volanom
 
Član
ne mogu da nadjem temu antituning, moze valjda i ovu ;)
hsFBxDB.jpg
 
Top