Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
Vidio sam neki dan takvog crvenog rally-a u Sarajevu, al po zvuku unutra je dizel motor.
Tako il nije original rally il ga je unistio :)
Il imaju 2 crvena :D
 
Što se tiče tog rallye o kojem pričate unutra je TDI motor koliko ja znam. Jedini pravi rallye je bio kod rahmetli Vahidina, ali s obzirom da je on preminuo ne znan šta je sa autom.
 
Član
Crveni Rallye u kojem je dizel je Nidalov, bivsi 16v g60. On vrlo dobro zna sta vozi, nazalost motor je taj koji je ali ce se to - nadam se :D - promjeniti

Vahidinovog sam ja trebao kupiti par mjeseci unazad, u njemu je jos uvijek G60 i sve orginalno osim fronta koji je kod mene. Nisam odavno na FB i sad procitam sto je @Duke_Of_Harlem napisao, sjeb. Totalni.
 
Poslednja izmena:

TAU

Član
Zenica danas
6d54f00e12f71ed517e63f5d64ef4b67.jpg

b0016fc263824e3e4d15cc27a8dbf7fc.jpg

307e09a77cfceadf587fbda153a943c7.jpg

ea019c36df86d2c2956f92ee2a5b73de.jpg
 
Član
Eh ako je dizel j*bi ga onda, postane fakat smesno. ;)
Ja na zalost nisam mogao cuti motor od buke ostali auta.
dizelas 100% prosle godine ovi moji budalasi otisli pisat ja stao dole blizu skenderije da auta razgledam kad ide taj golf i 124 povlace se, opra ga mercedes......znam da je cudno sto raja usere auto al ovaj golf je karina kad skontas da je frajer u 924 il 944 nmg se sad sjetit ubacio 1.6 dizela jb majku da mogu ubacili bi ga u ves masinu
 
Član
dizelas 100% prosle godine ovi moji budalasi otisli pisat ja stao dole blizu skenderije da auta razgledam kad ide taj golf i 124 povlace se, opra ga mercedes......znam da je cudno sto raja usere auto al ovaj golf je karina kad skontas da je frajer u 924 il 944 nmg se sad sjetit ubacio 1.6 dizela

Aha, dizel je. Ja bas jucer stojim na onaj parking sa prijateljom koji je dobio nakog hyundai 'terenca' i zafrkavam ga sto nije pravoj terenca dobio, kad ovaj Golf prodje.
Pravi onaj dizel traktorski zvuk a rally karoserija, toliko mi bilo smesno da sam se poceo smijati. Mladic iz Golfa me gledao kao da sam pao sa marsa pa nikad golfa
nisam vidio. :D Boze savuvaj, stvarno steta. Pa da je on barem ubacio nakav mocan dizel (minimalno 2.0GTD ili nesta) ali meni se cini da je bas nakav bezveze dizel.

jb majku da mogu ubacili bi ga u ves masinu
whahahaha oplakah :D :D

Ontopic:
Vidim jucer i ovu ljepotu parkiran kod Bosnalijeka, izgledao bukvalno kao nov!
73WtCiS.jpg
 
Top