Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Ima takvih seljačina širom zemlje, najjači su pojedinci koji bi ušli u kafić sa autom da mogu ikako, bez obzira na slobodna parkirna mjesta malo dalje :icon_rolleyes:
 
Član
1236577_581965308513755_1253901566_n.jpg
 
Član
pametan covjek, i ja bi tako isto stao, nebi mi palo napamet da zavucem auto na parking, pa da svaka druga ljubomorna dusa obidje s kljucem oko auta, jos za to platis 1 km...

pametan covjek, i ja bi tako isto stao, nebi mi palo napamet da zavucem auto na parking, pa da svaka druga ljubomorna dusa obidje s kljucem oko auta, jos za to platis 1 km...
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
pametan covjek, i ja bi tako isto stao, nebi mi palo napamet da zavucem auto na parking, pa da svaka druga ljubomorna dusa obidje s kljucem oko auta, jos za to platis 1 km...

a vjerovatno je platio kasko, malo više od 1KM
 
Dzeniii je napisao(la):
pametan covjek, i ja bi tako isto stao, nebi mi palo napamet da zavucem auto na parking, pa da svaka druga ljubomorna dusa obidje s kljucem oko auta, jos za to platis 1 km...

pametan covjek, i ja bi tako isto stao, nebi mi palo napamet da zavucem auto na parking, pa da svaka druga ljubomorna dusa obidje s kljucem oko auta, jos za to platis 1 km...



ako cemo tom logikom onda bi svi sa malo boljim autima trebali parkirat na trotoar (ako nema mjesta onda na ulicu sto da ne :icon_mad::icon_mad::icon_mad:) samo da bi mu auto bilo na oku,btw ja jos nisam cuo da je neko iz ljubomore ostetio bilo koje auto :icon_rolleyes: :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

:icon_eek::icon_eek::icon_eek: Cl je prestrasan,mada meni je ljepsi prije facelifta (makar sto se tice zadnjeg dijela :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Dzeniii je napisao(la):
pametan covjek, i ja bi tako isto stao, nebi mi palo napamet da zavucem auto na parking, pa da svaka druga ljubomorna dusa obidje s kljucem oko auta, jos za to platis 1 km...

Ono tebi pametan čovjek, e svaka čast i tebi i njemu ..... :icon_rolleyes:

Znači ko kod ima auto od 100-200 000 KM ima pravo parkirat gdje god poželi u strahu da ga netko ne izgrebe :icon_confused:
 
Top