Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ovaj Mercedes "ALMINA" viđam skoro svaki dan,ovo voza rodica od moje komšinice. Cura je glupa k'o tocilo,a glumi nešto..Inače,Mercedes uživo je premoćan,velika je šteta ko ga vozi...:icon_evil:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Nije problem kad ih citira na istoj strani, ne "skida" ih racunar tada 2 puta.

Al kada predju na novu stranu, onda ih opet mora ucitavati i to je frka :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

KORISNIK 5 : Bio je Audi Q7 s tablicama EMINA S ...... svedske table :) Nego kod mene ima dosta auta na praoni ,al papci nedaju da slikam ...

I to jos kad im kazem de da ostave kljuc , kazu nemogu ostaviti kljuc kao boje se da cemo ga kopirati , a kad neko ima dosta vinnjeta po sajbi , pa pita da ih skinemo , onako iz zeze kazes ma moze nije problem 2 KM po vinjeti , odmah odustanu :lol::lol::lol:


Za Sarajlije , tamo oko Septembra stize Vam bijeli audi s8 iz Sanskog Mosta , decko ga kupio
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

badboy sto ti je cudno sto ljudi nece da ostave kljuc. Radim i ja s autima, tj radim poliranje i lijepljenje folija i ljudi mi dovezu auto u garazu, ja im kazem kako ce parkirat, fino uzmu svoj kljuc i kad zavrsim zovem da dodju po auto, tako osiguram i sam sebe, jer ne do Bog poslije da nesto bude. Dobro po tebe kad nece da ostavi kljuc, ne znas kakve bagre sve ima
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
jel ovaj audi slikan u Vogosci, ovo me mjesto strasno podsjeca na mjesto gdje sam se ja nasao s covjekom kad sam kupovao svoj auto. Tu sam se takodje nasao i sa kolegom sa foruma, niksa to moze potvrdit:icon_biggrin:

Potvrđujem ;)
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Veceras bruka auta po gradu , jedno 3 porsha par bmw-a i jos neki kanti i od svega toga za oko mi je samo zapao sivi EVO Lancer ljepota majko mila
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

devil je napisao(la):
Ovaj Mercedes "ALMINA" viđam skoro svaki dan,ovo voza rodica od moje komšinice. Cura je glupa k'o tocilo,a glumi nešto..Inače,Mercedes uživo je premoćan,velika je šteta ko ga vozi...:icon_evil:

kol'ko rodica ima godina? :D

da ne spominjem Tolinog ferrarija,vise nije zanimljiv koliko se cesto vidja po gradu :lol:

389005_434342713255859_153607756_n.jpg


i da,sad je na našim tablama :D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Koji Evo dragone, koja generacija? :D

Da je meni ovog TT RS-a vidjeti uzivo :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

devil je napisao(la):
Ovaj Mercedes "ALMINA" viđam skoro svaki dan,ovo voza rodica od moje komšinice. Cura je glupa k'o tocilo,a glumi nešto..Inače,Mercedes uživo je premoćan,velika je šteta ko ga vozi...:icon_evil:

Bila prije cca 10-15 dana u Zavidovicima. Cura malo vislja i bas fino popunjena. Zarumenila se koliko je zdrava :lol:
Ulazi u kafic i sjeda do mog stola. Stoji cjenovnik ispred nje, dolazi konobar, kaze ona njemu: Sta imas.:lol::lol:
Kaze ovaj: Jel ti to mene zajebajes, matere ti:lol::lol::lol:
 
Top