Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

MTR

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

puna BiH M3-ca iz dijaspore , eeeeee dragi Leasing :D a odavde odnesose sve argete i vegetu , ajvar , jaja , jos samo nisu posli nosit brasno i hljeb kad krenu nazad
 

MTR

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Porschefan je napisao(la):
:lol: Joj joj, MTR ubodeš ga svaki put ...

majke mi ziva istina iz prve ruke , gore puca socijala , samo filjaju djecu jer po svakom dobiju po 400-600 eura x 3 kindera = 1800 , hajde bolan jebes svabu koji se slomi za tu platu i jos mu odbiju odredjeni iznos koji ovi nasi dobiju , pa nije ni cudo sto ih gore mrze
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

MTR je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
:lol: Joj joj, MTR ubodeš ga svaki put ...

majke mi ziva istina iz prve ruke , gore puca socijala , samo filjaju djecu jer po svakom dobiju po 400-600 eura x 3 kindera = 1800 , hajde bolan jebes svabu koji se slomi za tu platu i jos mu odbiju odredjeni iznos koji ovi nasi dobiju , pa nije ni cudo sto ih gore mrze

;)

Zna čovjek, a znam i ja nekoliko ljudi što svake godine dolaze sa skupim autima da bi se "prokurčili" po komšiluku, a tamo mjenjaju pelene babama i đedovima ili peru prozore, a u kući nemaju ni šta popiti, ni šta pojesti. Bitno da selo to ne sazna, ali sve se sazna.
PS. Nije ovo tema, ali eto. I iskreno, jebe mi se za sve njih, bitno da imamo vidjeti dobrih autića na ulici, pa čiji god da su.;)

:icon_exclaim:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ja ovu panameru slikao jos prosle godine, ima negdje u ovoj temi sigurno, u zenici na semaforima smo se sreli, pravo mocna uzivo, bijela joj stoji samo tako

a da se nadovezem na ovu pricu o socijali, fkt je tuzno ali je tako
znam iz prve ruke da jedan odavdje covjek, i njegova zena, zive u kanadi, nista ne rade a primaju po 800$ socijale, ajd neka primaju, ali kad sam cuo da ce sada u penziju:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
fkt sam ostao zaprepasten, vratit ce se ovdje, lezat ce ko sto su i tamo, a pare ce lijegati na racun
 

187

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Danas vidjen Lamborghini Murcielago narandzasti strane table (normalno :lol:) nisam stigao slikati sjedio sam u kaficu kad on prodje... ja se izgubio
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Mercedes CLS 63 AMG v8 Bi-turbo nova ova azbaha , vozi Osmanovic momak sto posjeduje i SLR-a , koja brutala od auta , nazalost nemam slike :icon_sad:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

u Srebrenici je bio, mozda i sad ima... CLS v12, da ti oci ispadnu... :D njemacke table... :D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Vernes_AMG je napisao(la):
Ne postoji CLS V12 ;)

moguce da sam se ja zajebao... al bgm tako je pisalo na njemu... i pisalo je takodjer i " BRABUS" :D :D :D od brabusa ne moze da ne valja kakav god da je... ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ja sam vidio cls amg-a takodje mu V12 pise sa strane. ne vjerujem da bi cikica sa 50 i kusur god lijepio sa strane :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

emir_89 je napisao(la):
ja sam vidio cls amg-a takodje mu V12 pise sa strane. ne vjerujem da bi cikica sa 50 i kusur god lijepio sa strane :icon_biggrin:

i ja kazem samo sta pise... pise V12 biTurbo... :icon_smile:

i neka dva nabildana lika izadjose... :D :D :D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

:lol::lol: google sve zna http://www.google.ba/search?q=CLS+V12&hl=bs&sa=G&biw=1280&bih=933&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=Q1ZATvz3GofKsgbczriJCA&ved=0CB8QsAQ
 
Top