Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

Ovaj Ferrari se voza po Laktašima po čitav dan, treće još nije vidio po putu, mi ga obilazimo kao da je Fićo u pitanju. Vozi neka ribica ili neki momčić, kako se dogovore, ali oboje su pičkice, niko da ga očepi malo.:D
 
Član
RE: BIH Supercars

ah oggy, nije svako ko mi pa da vozi auto onako kako bi se trebalo vozit :D
 
Član
RE: BIH Supercars

SUBARU WRC :cool:

dsc05014j.jpg


dsc05013u.jpg


dsc05012u.jpg
 
Član
RE: BIH Supercars

OggyBoy je napisao(la):
Ovaj Ferrari se voza po Laktašima po čitav dan, treće još nije vidio po putu, mi ga obilazimo kao da je Fićo u pitanju. Vozi neka ribica ili neki momčić, kako se dogovore, ali oboje su pičkice, niko da ga očepi malo.:D

Jest brate ,viđam ga svaki dan na relaciji Gradiška-BL , gnjali ga ko da vozi 1.6D.
Al najjači su mi ovi sa raznoraznim dostavnjacima(Caddy ,Kangoo...) kad ga prestižu , srce im ko kuća:lol:
 
Član
RE: BIH Supercars

U tuzli audi s5 coupe sivi na stupinama vecc 5-6 dana stoji pred mojim ulazom direkt... ima felge od audia r8 v10 cini mi se...
 
Član
RE: BIH Supercars

A jeli se meni ucinilo ili sam danas u prolazu iz auta kod Grbavice vidio Bentleya njemacke registracije?
 
Član
RE: BIH Supercars

A jeli se meni ucinilo ili sam danas u prolazu iz auta kod Grbavice vidio Bentleya njemacke registracije?
 
Član
RE: BIH Supercars

Alive je napisao(la):
A jeli se meni ucinilo ili sam danas u prolazu iz auta kod Grbavice vidio Bentleya njemacke registracije?
Ne cini ti se :d ja isao po auto, vidio ga na suadinom mostu, auto je perverzija nad perverzijama, zvuk je posebna prica :D
 
Član
RE: BIH Supercars

Juce vidim maserati quattroporte straaaaaaaasan. Nase tabilce,nazalost nisam stigao uslikati al' je strasan bas bio :D
 
Top