Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
R, bas sam obratio paznju, ima 4 auspuha nazad, GTI ima 2. Nije nemoguce da ima i crni GTI u gradu, al ovo je R bio. Vidio sam i po tome kada su startali obojica, 7 R je bio cini mi se malo brzi od one sestice R. A to bi GTI tesko mogao uraditi, posebno jer su startali iz mjesta...
 
Super Moderator
Taj bijeli i crni su mislim dosli u isto vrijeme u bosnu mozda su cak i prva dva, crni je u sarajevu a bijeli kod kolege. Ima mislim i sedmica gti crna, il je mozda gtd vidio sam takav auto
 
Član
Ovaj crni R je koliko se sjecam 5-ero vrata, a onaj bijeli je 3-je :)

VW je slozio ovaj put odlicno Golfa, a imam osjecaj da se to vidi i po popularnosti kod nas. Vec ima vise GTIeva 7, nego sestica GTI.
 
Super Moderator
Ovaj crni R je koliko se sjecam 5-ero vrata, a onaj bijeli je 3-je :)

VW je slozio ovaj put odlicno Golfa, a imam osjecaj da se to vidi i po popularnosti kod nas. Vec ima vise GTIeva 7, nego sestica GTI.

da da crni je 4 vrata :) drug me neki dan vozio u sedmici GTI, onaj performance paket 230 KS, auto ide odlicno, uradjen je samo tako, zavrsna obrada, detalji, ma sve sve
 
Član
Da da, meni se jedino ne svidja onaj ESP koji ne mozes skroz ugasiti, al zato Leon ima sve to i jos malo vise konja po istoj cijeni :)

Vidio sam i veceras bijelu sedmicu GTI, ima dobar zvuk...
 
Član
Evo nesto zanimljivo i od mene, na 22" felugama :) BMW F01 serija 7 Mansory
2014_05_06_20_16_01_577.jpg


2014_05_06_20_15_48_186.jpg


2014_05_06_20_15_41_547.jpg
 
Član
To je original Mansory sve na njemu, felge, spojleri i tuniran 6.0 motor i sve ostalo na njemu od strane Mansory
:)
 
Poslednja izmena:
Top