Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
Lamborghini Aventador u Sarajevu?!!

Urednik TURBO PORTALA se danas susreo sa jednom ekskluzivom u Sarajevu... u pitanju je Lamborghini Aventador!

:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

552033_360687497343043_30752782_n.jpg
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Danas kroz Gradišku prozuja 458 Italija , ne stigoh uslikat ,ali identična kao ova sa ove slike , dvobojna
$(KGrHqQOKk!E6033WtTkBOt7tRBcJ!~~_27.JPG
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Danas u Vogosci Twingo Rs , fakat preopasno izgleda :D Kaze moja stara vidi sto je lijep Twingo , reko aha RS je , kaze ona nije iz RS-a vidis da su ZG table na njemu :D :D :D
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ja sam veceras ko budala ganjao lamba , vidio ga pjeske , sjebo se , sjeo u auto da ga trazim i taman ulazim na pumpu kad prodje pored mene , i dok sam nasuo tamo vamo nigdje ga a trazio sam ga jos sat najmanje :lol:
 
Top