Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

Danas na brdskoj trci na Ostrožcu bilo dobrih pila a i posjetioca sa mrcinama :icon_eek:
 
Super Moderator
RE: BIH Supercars

ma joj sad ovi dijasporci navalili i kod nas auta na svicarskim tablama da te glava zaboli kakva su auta
ima vec dosta vremena po travniku se voza novi mondeo karavan ima opreme sto avion nema znaci bas sve ima ne moze vise nista da se naruci ja mislim, ne znam koje su table vidio sam ga 100 puta al nisam obracao paznju
20'' ili 21'' oxigen felge na njemu crno sive ford sav crn sve zatamnjeno, branici sa difuzorima.... ma ne da gledat u sebe ja ljepse auto nisam vidio sve me strah uslikat da me neko ne upuca :D

@rinaldo
joj forda boli glava uffff
 
Član
RE: BIH Supercars

imam osjecaj da ovo ode u off..tema ja BIH Supercars tako da nije red da se stavljaju auta sa stranim tablama..iako su to vecinom nasi ljudi nije to to..
Lijep pozdrav!!:icon_smile:
 
RE: BIH Supercars

Zato sam ja predlagao da se tema preimenuje npr. ˝Zanimljiva auta na nasim cestama˝, tako nesto, nije vazno kako ce se zvati, vec i da se stavljaju auta koja se nama ucinu zanimljivim i dobrim, a nisu toliko egzoticna i skupa :cool:
 
Član
RE: BIH Supercars

Pa ne znam u cemu je problem da ide i ovako, ako su auta snimljena na BH cestama.

Ako ce se stavljati samo auti sa BH tablama, onda cemo imat po 1 auto mjesecno...
 
Član
RE: BIH Supercars

ja sam ZA da se promijeni naziv teme ili da nastavimo ovako stavljati i stranjska auta...jer ja stvarno imam sta staviti uvijek...:icon_biggrin:

ev i drugog EVO-a i jos jedna ljepotica...

evolution.jpg


evolution1d.jpg


opelastracabrio1.jpg


opelastracabrio.jpg
 
RE: BIH Supercars

Ova Astra bila neki dan u Gradačcu, jel' zna neko odakle je ona, stvarno je odlicna, ja i jaran zabalili mal' udes nismo napravili haha!
 
Član
RE: BIH Supercars

pa bila je druga tema sa autima iz ostatka svijeta. ako nema, otvori novu. sto bi ova mijenjala naziv kad ima svoj "fazon"... ;)
 
Član
RE: BIH Supercars

VR6Boki je napisao(la):
Pa ne znam u cemu je problem da ide i ovako, ako su auta snimljena na BH cestama.

Ako ce se stavljati samo auti sa BH tablama, onda cemo imat po 1 auto mjesecno...

potpis , ipak sva ta auta voze Bosanci i Hercegovci
 
Top