ZANIMA ME...

ZANIMA ME...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Daj i ti seres...1.Smjesa-tako smo ti i rekli, 2. Kompresija-i to smo ti rekli, 3.Varnica-pricali smo ti i o svjecicama,kablovima,razvodniku i tim zajebancijama,a ti uopste nisi skonto sto ce to sve-pa za tu varnicu...
 
Oggy je napisao(la):
Daj i ti seres...1.Smjesa-tako smo ti i rekli, 2. Kompresija-i to smo ti rekli, 3.Varnica-pricali smo ti i o svjecicama,kablovima,razvodniku i tim zajebancijama,a ti uopste nisi skonto sto ce to sve-pa za tu varnicu...

Jel SMJESA i GORIVO jedno te isto...???Kad vec to znas ajd mi molim te pomozi posto ne znam ni ovo...koji je omjer smjese najbolji za izgaranje...i jel bolje voziti sa siromasnom ili bogatom smjesom???
Sta je to kompresija???
nerazumljivo mi je bilo ovo za kablove razvodnik itd lakse je bilo da si rekao iskra,jer pitao sam 3 uslova-a to su 3 rijeci...nisam pitao kako nastaju ti uslovi...sama rijec uslov znaci da se to podrazumjeva da se desi nesto...:D
POZZZZ
 
Početnik
Fiesta_Boy je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Daj i ti seres...1.Smjesa-tako smo ti i rekli, 2. Kompresija-i to smo ti rekli, 3.Varnica-pricali smo ti i o svjecicama,kablovima,razvodniku i tim zajebancijama,a ti uopste nisi skonto sto ce to sve-pa za tu varnicu...

Jel SMJESA i GORIVO jedno te isto...???Kad vec to znas ajd mi molim te pomozi posto ne znam ni ovo...koji je omjer smjese najbolji za izgaranje...i jel bolje voziti sa siromasnom ili bogatom smjesom???
Sta je to kompresija???
nerazumljivo mi je bilo ovo za kablove razvodnik itd lakse je bilo da si rekao iskra,jer pitao sam 3 uslova-a to su 3 rijeci...nisam pitao kako nastaju ti uslovi...sama rijec uslov znaci da se to podrazumjeva da se desi nesto...:D
POZZZZ
Vidim da si u medjuvremenu naletio na neki text na googleu,pa ko ti sad znas,copy-paste:icon_redface:Ja sam ti rekao SMJESA,a on je rekao samo gorivo,konta ima zraka,jebi ga,ne placa se...a za omjer nemam pojma,valjda gorivo-zrak 3:1,mozda i 4:1...A pod siromasnom i bogatom smjesom podrazumijevas bogatu gorivom ili zrakom!? Bogatija gorivom treba biti samo smjesa za prvo paljenje hladnog motora,hladan zrak moze da primi vise goriva,rjeđi je... a objasnio sam ti malo opsirnije jer sam mislio da ces skontat,nisam znao da mozes registrovati samo 3 rijeci...
 
Oggy je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Daj i ti seres...1.Smjesa-tako smo ti i rekli, 2. Kompresija-i to smo ti rekli, 3.Varnica-pricali smo ti i o svjecicama,kablovima,razvodniku i tim zajebancijama,a ti uopste nisi skonto sto ce to sve-pa za tu varnicu...

Jel SMJESA i GORIVO jedno te isto...???Kad vec to  znas ajd mi molim te pomozi posto ne znam ni ovo...koji je omjer smjese najbolji za izgaranje...i jel bolje voziti sa siromasnom ili bogatom smjesom???
Sta je to kompresija???
nerazumljivo mi je bilo ovo za kablove razvodnik itd lakse je bilo da si rekao iskra,jer pitao sam 3 uslova-a to su 3 rijeci...nisam pitao kako nastaju ti uslovi...sama rijec uslov znaci da se to podrazumjeva da se desi nesto...:D
POZZZZ
Vidim da si u medjuvremenu naletio na neki text na googleu,pa ko ti sad znas,copy-paste:icon_redface:Ja sam ti rekao SMJESA,a on je rekao samo gorivo,konta ima zraka,jebi ga,ne placa se...a za omjer nemam pojma,valjda gorivo-zrak 3:1,mozda i 4:1...A pod siromasnom i bogatom smjesom podrazumijevas bogatu gorivom ili zrakom!? Bogatija gorivom treba biti samo smjesa za prvo paljenje hladnog motora,hladan zrak moze da primi vise goriva,rjeđi je... a objasnio sam ti malo opsirnije jer sam mislio da ces skontat,nisam znao da mozes registrovati samo 3 rijeci...

Ja googla-o kako ti kazes a sada ti googlaj malo...vidim da je i google bolji od TVOG znanja...a to si dokazao sa ovim sto sam ti boldovao...SMJESA..."SMJESA MORA BITI BOGATIJA ZRAKOM"-sacuvaj ovo negdje da se opet ne prospes medju rajom...heheh
A bez zraka nema paljevine-fali ti kisika decko...googlaj malo!!!Nema ljutnje nikakve jer ja sam ti rekao istinu tako da ne pokusavaj sa uvredama bilo kakvog tipa...
Otkad zrak prima gorivo???HLADAN zrak je TEZI...
P.S-ne znam sta je kompresija...ajd mi odgovori al nemoj da te cekam pola sata ko prosli put...dok google izbaci rezultate...
Ponavljam bez uvreda jer znam kako ces postupiti...istina boli...
Pozdrav drug Oggy;)
 
Početnik
Ma tebi je lakse strpat metar u guzicu,nego sta u glavu...a nije ni cudo ako si ti ovaj zuti sa avatara,hihi ;-) bez uvrede
 
Član
Oggy je napisao(la):
Ma tebi je lakse strpat metar u guzicu,nego sta u glavu...a nije ni cudo ako si ti ovaj zuti sa avatara,hihi ;-) bez uvrede

:D:D:D
LoL ljudi sta vam bi, vi odma na svađu prelazite....
 
Oggy je napisao(la):
Ma tebi je lakse strpat metar u guzicu,nego sta u glavu...a nije ni cudo ako si ti ovaj zuti sa avatara,hihi ;-) bez uvrede
Jesam JA SAM zuti sa avatara ali sam zauzet...sorry trazi novog decka nisam orjentisan kao ti...ali evo imam jednog maceka za tebe...

http://www.dernek.ba/galerija/86394

P.S-kao sto sam i mogao ocekivati a i najavio sam u prethodnom postu da ce biti uvreda,cak sam te i zamolio da me postedis svoje ljubomore...pokazao si da si plitka znanja samim vrijedanjem...procitaj temu jos koji put...pa vidi sta si sve pisao...koje si gluposti valjao...ostao si bez ARGUMENATA...GOOGLE je ovaj put zakazao...jer ovih stvari koje sam ti govorio nema na google.u...nema na google-u da u smjesi treba biti vise vazduha nego goriva...niti pise sta je kompresija...svaki naredni odgovor cu smatrati cistim googlanjem jer svoje si znanje dokazao...
P.S-kontaktiraj decka sa linka,samo sto nije plav...hehehe CMOK ćuneru
 
ErRoR je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Ma tebi je lakse strpat metar u guzicu,nego sta u glavu...a nije ni cudo ako si ti ovaj zuti sa avatara,hihi ;-) bez uvrede

:D:D:D
LoL ljudi sta vam bi, vi odma na svađu prelazite....

heheh ma nije trebalo da bude nikakve svadje al eto...:Dkao i obicno uvrede...jbga pa sto ne bi i ja malo:D
 
Član
Ovo bi mogla biti poucna tema da svi naucimo nesto iz ovoga (ko ne zna)! Ja sam sve ovo ucio u Masinskoj ali da me :ebes ne bi ti znao odgovoriti na pola ovih pitanja! Ali ste me malo prisjetili s ovim! Ali ova tema opet ide na svadju! Polako!
 
addo je napisao(la):
Ovo bi mogla biti poucna tema da svi naucimo nesto iz ovoga (ko ne zna)! Ja sam sve ovo ucio u Masinskoj ali da me :ebes ne bi ti znao odgovoriti na pola ovih pitanja! Ali ste me malo prisjetili s ovim! Ali ova tema opet ide na svadju! Polako!

To je bila svrha ove teme...
Osnovne se stvari ne znaju...i kada neko ostane bez argumenata onda dodje do vrijedanja...kontas...al eto...ako je sta ostalo sa masinske podijeli sa nama pls...
POZZZ
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top