ZANIMA ME...

ZANIMA ME...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
de ba naletis na nesto,procitas i pitas nas,i cekas kad ce ko reci nesto pogresno..sto sam znao reko sam,sto nisam bio siguran,pisao sam: VALJDA JE TAKO.... radim na tim motorima,rastavim, zamijenim sta treba,sastavim i upalim,boli me briga koliko treba zraka koliko goriva,stelujem dok ne bude dobro.. nema ti na karburatoru + i - i display da ti pokaze koliko si cega dodao/oduzeo... Da te bar zanimalo ovo oko cega se raspravljamo,nego samo da zajebavas...
 
Početnik
jbg.a,ja sam u pocetku pisao sta znam, i onda on se snasao za neku literaturu s tim omjerima i glupostima koje niko ne pamti,i poceo zajebavat..a i ti stavljas post samo da bi se opet poceli svadjati,nadje se jos par sminkera sa njim i samo podjebavaju..
 
Oggy je napisao(la):
jbg.a,ja sam u pocetku pisao sta znam, i onda on se snasao za neku literaturu s tim omjerima i glupostima koje niko ne pamti,i poceo zajebavat..a i ti stavljas post samo da bi se opet poceli svadjati,nadje se jos par sminkera sa njim i samo podjebavaju..

PAPAK ajd prestani vise da pises o meni glupane jedan jesam li pitao sta u smjesi treba da bude,ti rece vise goriva...tupne sam si dokazao koliko znas a to je banalna stvar bila...i ti mi rastavljas i mjenjas neke djelove...ti si samo "zamjenjivac" dijelovapojma ti nemas...idi prodaji padobrane i mene izvadi iz usta...sljedeci post cu smatrti UVREDOM tako ako te nesto zanima imas moju sliku na avataru a na PM ces i dobiti adresu i br telefona pa da ja i ti to raspravimo---ne nerviraj me bez razloga MOLIM TE
 
Har3 je napisao(la):
Ma ne vrijedi vishe nikome ni pokusati pomoci, sto pitas kad znas i kad imas google...

jesi citao temu od pocetka...pa da vidis kakve su se sve gluposti u OFFtopicu teme vljale...!
A naslov teme stoji ZANIMA ME...a ne pojma nemam dajte me naucite...nisam bio siguran i postavio temu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top