žalba na kaznu??

žalba na kaznu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa to je sve stvar njegove dobre volje dal da te pusti ili ne...ako pusti on može te isto tako sljedeća patrola zaustavit i ista stvar.Mene su jednom samo sa tim zaustavili i to odmah po izlazu iz ulice, sačekala sa njim da mi mama donese dokumente, pogledao i pustio me, no big deal :icon_smile: pogledaj to što sam prethodno pisala kakvu sam kaznu dobila i za kakvu glupost pa tu ima čovjek i razloga da se žali, a ono što jest tako nemaš potrebe
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Ma ova danasnja policija to je sve Boze sacuvaj ....Treba ih svako malo palicom po lampi

na to i mislim, nevezano za ovaj slučaj koliko puta vikendom kad smo izlazili u susjednu RS- i zaustavi patrola i uhvati te davit- samo da bi izmuzo 10KM, al jbg nije ni čudno ljudi vidjeli od naših vladajućih kako je "mito" dobro za prehranu..
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Ma kakve vece kazne i te gluposti .. samo ti to pocjepaj slobodno ... Meni su je napisali vozio sam 85 i 50 km im moro platit ..Ja samo podero uplatnicu i nakon 20 dana mi dolazila plava koverta i tako koji tjedan i nema vise :) nece me sud gonjat za 50 km a ni tebe za 30 ;)

a odakle si ti Boga ti kad tako pricas.:icon_mad:

Nek sestra plati tu kaznu, to je minimalna kazna a zasluzila je tako da nema razloga da se zali
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Ma kakve vece kazne i te gluposti .. samo ti to pocjepaj slobodno ... Meni su je napisali vozio sam 85 i 50 km im moro platit ..Ja samo podero uplatnicu i nakon 20 dana mi dolazila plava koverta i tako koji tjedan i nema vise :) nece me sud gonjat za 50 km a ni tebe za 30 ;)

hahah prosla su ta vremena kada je policija dolazila na vrata i ganjala te da regulises kazne, sada mi njih ganjamo da izvadimo listing i poplacamo iste..
 
Član
edo_16v je napisao(la):
DJ_M4rko je napisao(la):
Ma kakve vece kazne i te gluposti .. samo ti to pocjepaj slobodno ... Meni su je napisali vozio sam 85 i 50 km im moro platit ..Ja samo podero uplatnicu i nakon 20 dana mi dolazila plava koverta i tako koji tjedan i nema vise :) nece me sud gonjat za 50 km a ni tebe za 30 ;)

hahah prosla su ta vremena kada je policija dolazila na vrata i ganjala te da regulises kazne, sada mi njih ganjamo da izvadimo listing i poplacamo iste..


Tacno tako,ja jedva dokazala da sam uplatila kazne jer im nesto nije bilo ok sa sistemom i umjesto da mi se vozacka hldi mjesec dana zadrzali su je gotovo 2 mjeseca zbog tog sistema. A zasto bi covjek umjesto 30 km za dokumente platio 50 KM nakon 8 dana..bolje da prodje sa manjom kaznom
 
Član
aksiom je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
ja ba zaboravih ako je vec potpisala da se slaze mislim da je kriva

ne moze se zalit



a ako se zali mora platit sudske troskove 20 km i plus moze dobit puno vecu kaznu


tako da se na 30km ne isplati


- aha a onda ništa, dobro je da nije ništa veća kazna, a znači ubuduće zlu netrebalo, znači netreba ništa potpisivat ako mi našvrljaju šta??




ako ti nasvrljaju sta a ti mislis da se mozes izvuc na neke cake potpisi se u ljevom uglu to ti je da ides na sud


pa ona se ti izvlacis kod sudca za prekrsaje a mozes naj*at puno gore


rizik veliki
 
DJ_M4rko je napisao(la):
Ma kakve vece kazne i te gluposti .. samo ti to pocjepaj slobodno ... Meni su je napisali vozio sam 85 i 50 km im moro platit ..Ja samo podero uplatnicu i nakon 20 dana mi dolazila plava koverta i tako koji tjedan i nema vise :) nece me sud gOnjat za 50 km a ni tebe za 30 ;)

Kako ti samo pametno savjetuješ nema šta!Jesi probao i da radiš kao pravni savjetnik?A ne možeš,vidim, ne znaš se pravilno izražavati :lol: samo ti poderi svaku kovertu koja dođe, registrovat ćeš opet auto ili onaj ko ga eventualno kupi od tebe ALI malo sutra!I putne isprave dobiti također, da ne zaboravim!
 
Član
djavolica je napisao(la):
DJ_M4rko je napisao(la):
Ma kakve vece kazne i te gluposti .. samo ti to pocjepaj slobodno ... Meni su je napisali vozio sam 85 i 50 km im moro platit ..Ja samo podero uplatnicu i nakon 20 dana mi dolazila plava koverta i tako koji tjedan i nema vise :) nece me sud gOnjat za 50 km a ni tebe za 30 ;)

Kako ti samo pametno savjetuješ nema šta!Jesi probao i da radiš kao pravni savjetnik?A ne možeš,vidim, ne znaš se pravilno izražavati :lol: samo ti poderi svaku kovertu koja dođe, registrovat ćeš opet auto ili onaj ko ga eventualno kupi od tebe ALI malo sutra!I putne isprave dobiti također, da ne zaboravim!

Auto se upravo danas reg. zato jer nije na meni .... A ja sam im u lice reko ja nemam vadit nikakvih papira kod vas ... A i ako budem imo ... danas se da sve srediti ..... Kad njih 40% ovdje vozi bez vozacke a oni im nesmiju nista ... e pa nece ni meni ... a sad da oni mene sude radi 50 km to jos nitko nije dozivio ovdje... a sta znate mozda budem i prvi slucaj ako budem javim vam (pis) :lol:
 
Član
Meni danas stigla plava koverta u kojoj fino piše koliko sam napuhao % i da sam bez otpra sve to lijepo potpisao, kao što i jesam... i ništa više ne piše, nemam pojma šta i kako dalje ide :D
 
Član
Ja sam dobio sad za parking kaznu i necu im je nikad platit,ako me budu hebavali prilikom rege onda cu je platit...Tako i ti, nemogu ti nista, mogu ti samo nametnut ti dodatni 20km i cao...
 
Joj smješnih komentara nekad stvarno ima...kazne se sad računaju i na autu i na vozaču tako da svaka kazna sa tog auta ostaje na njemu na koga god da ga pokušaš registrovat isto kao što svaka kazna koju kao vozač dobiješ ostaje na ime vozača, šta to njih briga hićeš ti platit il ne?Ne možeš registrovat dok ne platiš i tačka.I meni je došla za Audija kojeg je drug parkirao na pogrešno mjesto nakon što sam mu prodala i morao je uplatiti na moje ime jer ja nisma mogla registrovati svoje auto a on nije mogao Audija da prevede isto tako
 
Član
djavolica je napisao(la):
Joj smješnih komentara nekad stvarno ima...kazne se sad računaju i na autu i na vozaču tako da svaka kazna sa tog auta ostaje na njemu na koga god da ga pokušaš registrovat isto kao što svaka kazna koju kao vozač dobiješ ostaje na ime vozača, šta to njih briga hićeš ti platit il ne?Ne možeš registrovat dok ne platiš i tačka.I meni je došla za Audija kojeg je drug parkirao na pogrešno mjesto nakon što sam mu prodala i morao je uplatiti na moje ime jer ja nisma mogla registrovati svoje auto a on nije mogao Audija da prevede isto tako

Čitam tvoje komentare...o čemu ba ti pričaš Tita ti?:icon_question::lol:
 
Lexillium je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Joj smješnih komentara nekad stvarno ima...kazne se sad računaju i na autu i na vozaču tako da svaka kazna sa tog auta ostaje na njemu na koga god da ga pokušaš registrovat isto kao što svaka kazna koju kao vozač dobiješ ostaje na ime vozača, šta to njih briga hićeš ti platit il ne?Ne možeš registrovat dok ne platiš i tačka.I meni je došla za Audija kojeg je drug parkirao na pogrešno mjesto nakon što sam mu prodala i morao je uplatiti na moje ime jer ja nisma mogla registrovati svoje auto a on nije mogao Audija da prevede isto tako

Čitam tvoje komentare...o čemu ba ti pričaš Tita ti?:icon_question::lol:

O temi koju si i otvorio!Nešto ti nije jasno?Pročitaj i ostale komentare pa ćeš znat i nećeš postavljat glupa pitanja ubuduće!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top