žalba na kaznu??

žalba na kaznu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav, u ovo recesijsko vrijeme oni naši "čuvari reda" zaustavili sestru a nije imala papire(saobraćajnu) kod sebe, uz izvinjenje i molbu da oproste- pošto ide po brata kod kojeg su ostali papiri nisu oprostili, i napisali kaznu 30KM- nije neka kazna al svejednu jel se može uložit kakva žalba? pošto im je pokazala Bihamk međunarodnu punemoć znači ipak neki dokument da smije upravljat tim autom??
 
Član
ja ba zaboravih ako je vec potpisala da se slaze mislim da je kriva

ne moze se zalit



a ako se zali mora platit sudske troskove 20 km i plus moze dobit puno vecu kaznu


tako da se na 30km ne isplati
 
Član
DaBu je napisao(la):
ja ba zaboravih ako je vec potpisala da se slaze mislim da je kriva

ne moze se zalit



a ako se zali mora platit sudske troskove 20 km i plus moze dobit puno vecu kaznu


tako da se na 30km ne isplati


- aha a onda ništa, dobro je da nije ništa veća kazna, a znači ubuduće zlu netrebalo, znači netreba ništa potpisivat ako mi našvrljaju šta??
 
Član
Ma neka seka to plati,samo ce zalbom bezze zakomplicirati stvari i jos postoji mogucnost da dobije vecu kaznu + sudske troskove.
 
Član
Ma kakve vece kazne i te gluposti .. samo ti to pocjepaj slobodno ... Meni su je napisali vozio sam 85 i 50 km im moro platit ..Ja samo podero uplatnicu i nakon 20 dana mi dolazila plava koverta i tako koji tjedan i nema vise :) nece me sud gonjat za 50 km a ni tebe za 30 ;)
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Ma kakve vece kazne i te gluposti .. samo ti to pocjepaj slobodno ... Meni su je napisali vozio sam 85 i 50 km im moro platit ..Ja samo podero uplatnicu i nakon 20 dana mi dolazila plava koverta i tako koji tjedan i nema vise :) nece me sud gonjat za 50 km a ni tebe za 30 ;)

jesss....al neces registrovati auto dok ne platis kaznu;)
 
Ako potpišeš na prvu liniju zaboravi na žalbu, a ako potpišeš na onu ispod onda ideš na sud.Žalit se možeš al je to premala i bespotrebna kazna za žalbu jer može dobiti samo veću a ne manju.Ja sam se žalila za kaznu koju su mi pisali za probne tablice koje su istekle jedan dan i taj dan je bio nedjelja kada je bilo nemoguće naravno druge dobiti i opet nisam nešto puno bolje prošla na sudu-dobila uslovno pola godine da ne platim kaznu al zato vozačka otišla na hlađenje i 2 kaznena.Et tako da neće sigurno nešto psoebno time postići al će se bezveze ispeglati i moda je izađe sve više na kraju al ako je već potpisano ne može se ni žaliti
 
Član
ima sreće što je 30km nek plati i rahat je ;)
džaba ganjati žaliti se i na kraju uvjek policija u pravu,drugi put nek nosi i dokumente i biće sve ok
 
Član
ma znam, al kažem pošto me ti naši policajci strašno živciraju, glupi ko ku... i kad ideš s njima mak na konac, jbg znam da ćeš ispušit al eto
 
Član
Pa u ovoj situaciji nisu ti oni nista krivi,pisali su kaznu za prekrsaj koji je postojao i mirna bosna...ne znam sto se dize frka tolika......:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top