Za sve koji imaju problema sa virusima

Za sve koji imaju problema sa virusima

Član
zen3dom je napisao(la):
evo bas sam testirao, pa da javim rezzz

iskreno, nije me odusevio a ni iznenadio, nasao mi je masu nekih low priority, i to su svi u firefoxu, sto je i ocekivano i razumljivo, uglavnom su u pitanju cookie, koji se vremenom kupe, mogu se i rucno obrisati i rijesen problem, ostalo, nista nije skontao i nasao, a operativni je instaliran u Maju, pocetkom maja samog, instaliran ESET Smart Security, i to je to, nikada nista vise...

Takodje bitno je napomenuti da skidam sve i svasta, tako da sam znao skidati pomasnih paketa virusa, spyware i slicnih jada, ali ESET SS je sve to drzao fino i uredno, pa sam zato i iznenadjen ovako slabim rez ovog programcica, ,,,

znaci, samo 238 fajlova je nasao, od toga 32 Low Priority, ostalo samo onako pise, nema grupe u koju spada, beznacajno :D
A ovi low su uglavnom koliko sam vidio bile sacuvane sifre i autolog na odredjene stranice heeheheh....

U svakom slucaju nije los programcic moze posluziti za one koji koriste samo antivirus, jer neki misle da je samo to dovoljno, a onda kad se nakupi jada i jada, saznaju sta je spyware, pa krive antivirus kako ih nije nasao :D
Da li antivirus i spyware mogu raditi zajedno, mislim ako ih oboje instaliram hoce li praviti problem medjusobno?
 
Član
Merrro je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
evo bas sam testirao, pa da javim rezzz

iskreno, nije me odusevio a ni iznenadio, nasao mi je masu nekih low priority, i to su svi u firefoxu, sto je i ocekivano i razumljivo, uglavnom su u pitanju cookie, koji se vremenom kupe, mogu se i rucno obrisati i rijesen problem, ostalo, nista nije skontao i nasao, a operativni je instaliran u Maju, pocetkom maja samog, instaliran ESET Smart Security, i to je to, nikada nista vise...

Takodje bitno je napomenuti da skidam sve i svasta, tako da sam znao skidati pomasnih paketa virusa, spyware i slicnih jada, ali ESET SS je sve to drzao fino i uredno, pa sam zato i iznenadjen ovako slabim rez ovog programcica, ,,,

znaci, samo 238 fajlova je nasao, od toga 32 Low Priority, ostalo samo onako pise, nema grupe u koju spada, beznacajno :D
A ovi low su uglavnom koliko sam vidio bile sacuvane sifre i autolog na odredjene stranice heeheheh....

U svakom slucaju nije los programcic moze posluziti za one koji koriste samo antivirus, jer neki misle da je samo to dovoljno, a onda kad se nakupi jada i jada, saznaju sta je spyware, pa krive antivirus kako ih nije nasao :D
Da li antivirus i spyware mogu raditi zajedno, mislim ako ih oboje instaliram hoce li praviti problem medjusobno?


Nece praviti problem dok 2 anti virusa mogu jedan drugom praviti

moja preporuka uzmes KASPERSKY INTERNET SECURITY sve u jednom i miran si
il hahali 30 kerma il skini sa www.rapidlibrary.com
 
Član
Ak instaliras 2 antivirusa, u dosta slucajeva past ce ti sistem. Kad hoces jedan da stavis, drugi moras skinuti.

Ne znam jel to slucaj kod tebe, digni ga u Safe Modu ak je noviji Win, i onda pokreni onaj Windows Recovery il kako se vec zove.
 
Član
Ja ganjam virus pa ga nema :lol:, fkt ne znam šta vi radite, Trojan Remover (trial 30 dana), Avira, HijackThis, i ne treba ti u 99% više ništa...
Emire, koji je OS? Svaki ima Repair opciju, pa uradi to, kad udjes, snimi ovaj TrojanRemover i očisti, ako su "virusi".
 
kaspersky + malwarebaytes ja nisam nasao do sad jacu zastitu to mi na serveru stoji bilo koji pc od njih 20 u radnji da sta povuce odma dobije blokadu na 1 min dovoljno da ponisti vezu sa stranicom dje virus.
@strujaze instal kaspersky trial pa javi rezultate.
 
Član
Evo mene opet sa rezultatima :D,juce sam odradio ono sto sam napisao i kamaru sranja mi je naslo i ocistilo,poslje toga sinoc sam skinuo avg IS 2011 trijal koji sam poslje krekocao i radi do 2018,isto tako i on je pronasao nekog smeca,zatim sam instalirao i krekovao avg pc tuneup koji mi je nasao oko 3000 problema,tacnije 3872,sve ocistio,zavrsio i sad sam napokon sretan i zadovoljan :icon_smile: :cool:

emirEX_sa je napisao(la):
evo meni pao sisem.
dobar ovaj program i sistem moze oboriti.

ne vjerujem da ti je ovaj program mogao sj*bat sistem,ili si bas imao toliku ludu srecu da te to strefi,najvjerovatnije ti je neki sistemski fajl bio zarazen koji je obrisan pa ti je to onda napravilo probleme btw i kod mene je winXp Sp3
 
meni je usporio sistem nakon 2 skeniranja, a sinoc skenirao, sve ok, ugasio komp, upalio jutros, scan kad nadje 10 zarazenih lafo, heheheh, odmah kanta
 
Član
znaci nisam izgubio nista time sto ga nisam instalirao. sinoc skinuo hajd reko da probam, al mi nesto bilo mrsko instalirat :D evo uslijedila je delozacija iz downloads u recycle bin :D
 
Top