Za sve koji imaju problema sa virusima

Za sve koji imaju problema sa virusima

Član
E ovako nasao sam nesto sto mi je mnogo pomoglo pa sam odlucio da to podjelim sa vama,poslje kamaru problema sa virusima,juce je kap prelila casu kad mi je neko provalio facebook,samo sam imao ludu srecu da se to desilo dok sam bio online,odjednom mi drugo ime na profilu :icon_mad:,e onda brze bolje promjena sifre i potraga za nekim programom koji ce mi pomoci....i nasao sam ga sa crack-om,zove se SpyHunter 4,i mislim da je extra,imao sam sve zivo,NOD(koji mi je isao na zivce izbaci neke viruse koje ne moze obrisati:icon_mad:),zatim AVG(i on isto s*ao stalno neke greske,google chrome neradi kad je on upaljen itd.:icon_mad:),pa onda avast(koji nista ne pronalazi),poslje instalacije ovog prograna i skeniranja pronasao mi je preko 270 virusa,od kojih su oko 70 njih ocjenjeni kao oni visokog rizika(ima objasnjenje za svaki virus,njegovo ime,sta radi itd.)kad sam izbrisao to smece koje je nasao,racunar mi je ko nov(citaj leti ko da je dual core procesor :D),objasnjenje ima i na youtobe,pa cu ga staviti cim nadzem...nadam se da ce ovaj info nekome pomoci;)


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=q_rnADdhbFE#t=2s



ovo je link za skidanje programa



http://www.youtube.com/redirect?q=http%3A%2F%2Fwww.h33t.com%2Fdetails.php%3Fid%3Dff8a1b3ad83e9c028017702d6968f9b564942ae9%26hl%3D%252Bcrack&session_token=8Vt0mLTllRYH4cCpLgEIpCadvc18MTI5NDQ4MjQ4Mw%3D%3D


;)
 
Član
Hvala zen na direktnom linku....i da kad sve zavrsite mislim da bi bilo dobro da objavite rezultate,cisto onako da vidimo koliko je kod koga bilo smeca :D;)
 
evo bas sam testirao, pa da javim rezzz

iskreno, nije me odusevio a ni iznenadio, nasao mi je masu nekih low priority, i to su svi u firefoxu, sto je i ocekivano i razumljivo, uglavnom su u pitanju cookie, koji se vremenom kupe, mogu se i rucno obrisati i rijesen problem, ostalo, nista nije skontao i nasao, a operativni je instaliran u Maju, pocetkom maja samog, instaliran ESET Smart Security, i to je to, nikada nista vise...

Takodje bitno je napomenuti da skidam sve i svasta, tako da sam znao skidati pomasnih paketa virusa, spyware i slicnih jada, ali ESET SS je sve to drzao fino i uredno, pa sam zato i iznenadjen ovako slabim rez ovog programcica, ,,,

znaci, samo 238 fajlova je nasao, od toga 32 Low Priority, ostalo samo onako pise, nema grupe u koju spada, beznacajno :D
A ovi low su uglavnom koliko sam vidio bile sacuvane sifre i autolog na odredjene stranice heeheheh....

U svakom slucaju nije los programcic moze posluziti za one koji koriste samo antivirus, jer neki misle da je samo to dovoljno, a onda kad se nakupi jada i jada, saznaju sta je spyware, pa krive antivirus kako ih nije nasao :D
 
Član
sustina svega je znanje... ako ne znas gdje treba klikat, nece te ni jedan av zastiti... ako imas znanja svejedno koji av imas, jer znas gdje treba klikati a gdje ne, te se neces zaraziti...

onda djaba ti av ako se ne koristi u kombinaciji sa nekim firewallom te antimalware-om itd, tipa spybota i sl... naravno uz redovan update te povremeno skeniranje, te mirna bosna. mnogi se zeznu, instalirajuci "krekovane" verzije noda i sl... bolje znaju da sluze free verzije ;)
 
Član
Kod mene je najvjerovatnije bilo toliko zbog toga sto mi je bio samo avast???nemam spyboot ili slicno...mozda mi se zbog toga nakupilo toliko hamelja,bas sam limpija trazio za savjet prosle sedmice...kako god meni je drasticno poboljsao performanse pc-a ;)
 
Član
struja tebi je opet najbrze format c... ova skeniranja i to, jesil pokretao kod avasta onaj boot-time skeniranje? vremenski, prije ces nov sistem dignut, pa fino instalirat sve po ps-u... nego uklanjat gamad, a sve pocistit neces moci, uvijek u nekom kutku nesto ostane... ili zarazi neki sistemski file pa ako se obrise, opet belaj...

evo meni ovaj spyhunter, nista jadnik nije nasao, a sistem star vec vise od godine, naravno zastita je stalno tu, skida se sve i svasta, a opet cisto i radi ko sat :D
 
Limpi je napisao(la):
struja tebi je opet najbrze format c... ova skeniranja i to, jesil pokretao kod avasta onaj boot-time skeniranje? vremenski, prije ces nov sistem dignut, pa fino instalirat sve po ps-u... nego uklanjat gamad, a sve pocistit neces moci, uvijek u nekom kutku nesto ostane... ili zarazi neki sistemski file pa ako se obrise, opet belaj...

evo meni ovaj spyhunter, nista jadnik nije nasao, a sistem star vec vise od godine, naravno zastita je stalno tu, skida se sve i svasta, a opet cisto i radi ko sat :D

e vala da ti nije nasao ni jedan cookie za godinu :cool::cool::lol::lol:

da si rekao barem jedan, ali ni jedan cookie :D

ili ga ti non stop skeniras hahahaha,,,,, ja se ne sjecam kad sam upalio scan

a sto napisa gore da je do korisnika, u potpunosti se slazem, 99% je uvjek do korisnika, samo YES YES :D:D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pBS_NCji31g[/video]
 
Član
a dobro, jesam prije skeniranja pokrenuo ccleanera i pobrisao tragove, cisto da vidim hocel ostat ista i naci ih drugi program... zato nista nije nasao ni od tih sitnica ;)
 
Član
Ma znam prijatelju,sad bi ja digo novi OS i mirna bosna,ali da to uradim sprijecava me to sto na ovom PC-u imam 2 harda sa 2 razlicita OD,na C: mi je WinXP,dok je na slave Win98(moram ga imati zbog programa za programiranje eproma),onda je tu problem i kolicine podataka(dampovi,sheme,pinouti,calculatori itd,itd),prvo sto bi mi trebao citav dan da prebacim sve to na drugi hard,i odradim sve kako Bog zapovjeda,najvjerovatnije da bi nesto od gamadi opet ostalo skriveno u datotekama,tako da sam prisiljen da se ovako patim:icon_sad:,mozda ima neko rijesenje ali ja sad trenutno sto se toga tice nisam pametan...
 
Član
Da ste bolje procitali opsi shvatili bi da je to MALWARE remover a ne ANTI VIRUS tako da ne postoji sansa da ovo ikad ijedan virus otkrije :d


Quote:
"SpyHunter 4 Malware Security Suite by Enigma is an anti-malware program offering detection and protection against worms, trojans, rootkits, adware, spyware and other types of malware."
 
Top