za koliko spustiti boru

za koliko spustiti boru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nemam link al cim dode na dizalicu da se zamijeni ulje uslikat cu i postaviti inace se kupuje u asi kao orginalni dio a dobro je poteska ja je drzim dok moj jaro je zavrce
 
Član
Zerr je napisao(la):
nemam link al cim dode na dizalicu da se zamijeni ulje uslikat cu i postaviti inace se kupuje u asi kao orginalni dio a dobro je poteska ja je drzim dok moj jaro je zavrce

koliko košta ta metalna zaštita ?

eh da, ta zaštita ispod motora koliko ja znam se sastoji iz tri djela dva bočna (koji se uglavnom ne skidaju) i onog donjeg koji se skida kad se ulje mijenja, kad kupiš tu metalnu zaštitu dali dobiješ sva tri dijela metalna?
Imam osjećaj da ako samo dobiješ metalni dio onaj donji da nisi ništa uradio jer one zaštitne plastike sa strane ne mogu podnijeti težinu (imaju tendenciju da često same od sebe se otkače sa plastičnim donjim poklopcem).
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
citam i nekontam nikako

pa 16ka felga je fabricka felga za ta auta
cak su celicne dolazile i to sa tim gumama koje spominjete 205/55/16

smjesno mi je uopste da spustate auta na tim dimenzijama gume
to uopste nije niskoprofilna guma

Izvini al nije tacno!! bar kad su u pitanju Bore sa TDi motori. Vidio sam ih dosta al nijednu na 16" felama. Jedino V5, V6 i sl... oni bi trebali biti na 16", ostalo na 15"

trebao bi bolje od toga da znas
uopste nije bilo bitno koji je motor!
dolazila je ta dimenzija i na SDI motorima,
samo je oprema odlucivala koji tockovi i gume dolaze

naravno necemo sada ici u neke extreme nikakva oprema nije mogla na SDI staviti tockove od R32 recimo ali ono u normalnim granicama samo je oprema odlucivala

otvori poklopac reervoara pa procitaj kave su ti sve gume dolazile na tom autu

Ja se izvinjavam Galone, necu vise... :icon_smile:
 
Početnik
sve preko 40mm bez promjene amortizera i podesavanje optike je samoubistvo..

ja bi svakako preporucio ili sportski ovjes ili gewinde...

naravno KW :)
 
Zerr je napisao(la):
nemam link al cim dode na dizalicu da se zamijeni ulje uslikat cu i postaviti inace se kupuje u asi kao orginalni dio a dobro je poteska ja je drzim dok moj jaro je zavrce

zerr jel moguce da ja imam na golfu 2 tu zastitu,znaci da je fabricka,a da oni nemaju na golfu 4,passatu :icon_question:
ili je to neko naknadno uradio...
 
elmo je napisao(la):
Zerr je napisao(la):
nemam link al cim dode na dizalicu da se zamijeni ulje uslikat cu i postaviti inace se kupuje u asi kao orginalni dio a dobro je poteska ja je drzim dok moj jaro je zavrce

koliko košta ta metalna zaštita ?

eh da, ta zaštita ispod motora koliko ja znam se sastoji iz tri djela dva bočna (koji se uglavnom ne skidaju) i onog donjeg koji se skida kad se ulje mijenja, kad kupiš tu metalnu zaštitu dali dobiješ sva tri dijela metalna?
Imam osjećaj da ako samo dobiješ metalni dio onaj donji da nisi ništa uradio jer one zaštitne plastike sa strane ne mogu podnijeti težinu (imaju tendenciju da često same od sebe se otkače sa plastičnim donjim poklopcem).
ta metalna zastita ispod motora,inace se dobije (tj kupuje) kao dodatna oprema uz vozilo, 4motion modele i nedrzi je nikakva plastika,direktno je vezana ,prednjim djelom za krakove (dva nosaca sa strane) i zadnjim djelom za most sa tri sarafa,a plastika je vezana za nju
 
Član
Mrva je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
citam i nekontam nikako

pa 16ka felga je fabricka felga za ta auta
cak su celicne dolazile i to sa tim gumama koje spominjete 205/55/16

smjesno mi je uopste da spustate auta na tim dimenzijama gume
to uopste nije niskoprofilna guma

Izvini al nije tacno!! bar kad su u pitanju Bore sa TDi motori. Vidio sam ih dosta al nijednu na 16" felama. Jedino V5, V6 i sl... oni bi trebali biti na 16", ostalo na 15"

trebao bi bolje od toga da znas
uopste nije bilo bitno koji je motor!
dolazila je ta dimenzija i na SDI motorima,
samo je oprema odlucivala koji tockovi i gume dolaze

naravno necemo sada ici u neke extreme nikakva oprema nije mogla na SDI staviti tockove od R32 recimo ali ono u normalnim granicama samo je oprema odlucivala

otvori poklopac reervoara pa procitaj kave su ti sve gume dolazile na tom autu

Ja se izvinjavam Galone, necu vise... :icon_smile:

sta se izvinjavas
ja bezobrazluka
ja sam dijete u drugu sobu morao odvesti :D:D:D

ma samo opusteno :cool:
 
to je to ;)
al mi nisi odgovorio na pitanje :D
jesi to vidjao kod golfova mk2,jer imam nekoliko prijatelja oni na svojim nemaju,a cak su i noviji :icon_question:

hvala unaprijed ;)
 
Član
golf dvojka i ostala vw skoda audi seat imaju fabricki plasticnu zastitu a ovo je maksuz zastita koja se kupi zeljezna sa naprijed dva nosaca i ona tri pozadi sto se uvrcu u most danas cu u asu kod burazera pa da utvrdim tacnu cijenu nje u marku pa cu postaviti
 
Član
Recu ti ja koja je cijena u ASA autu jer sam ja pitao prosle godine, 640 KM-ova ;)

Ja sam po ebay vidjao da se prodaju ensto vise od 200 dolara al u SAD-u ;)
 
Zerr je napisao(la):
golf dvojka i ostala vw skoda audi seat imaju fabricki plasticnu zastitu a ovo je maksuz zastita koja se kupi zeljezna sa naprijed dva nosaca i ona tri pozadi sto se uvrcu u most danas cu u asu kod burazera pa da utvrdim tacnu cijenu nje u marku pa cu postaviti


ev sad sam gledao,plastika je kod mene ;)
 
Član
1J0 108 930 B
donja zastita pogonskog sklopa metal 317,24
1j0 018 885 a
drzac 94,72
1j0 018 967 a
drzac 31,38
1j0 018 977 a
granicni branik 10,99
n 100 704 03
sestostrani vijak s vijencom 7,70
n 908 106 02
slijepa matica 3,44
n 908 704 01
sestostrani vijak s vijencom s
unutarnjim sesterokutom
474,26
pdv 80,62
554,88 km
ev cijena danas
 
Član
Zerr je napisao(la):
1J0 108 930 B
donja zastita pogonskog sklopa metal 317,24
1j0 018 885 a
drzac 94,72
1j0 018 967 a
drzac 31,38
1j0 018 977 a
granicni branik 10,99
n 100 704 03
sestostrani vijak s vijencom 7,70
n 908 106 02
slijepa matica 3,44
n 908 704 01
sestostrani vijak s vijencom s
unutarnjim sesterokutom
474,26
pdv 80,62
554,88 km
ev cijena danas

uhhhhhhhhhhhh .......... preskupo brate..........

neka plastike :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top