za Golfa II servo sistem upravljanja (postavljene slike)

za Golfa II servo sistem upravljanja (postavljene slike)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AldinShpura je napisao(la):
almyr je napisao(la):
izvini drug sto sam otiso malo u off i sto je spam oglasa ...
ja bi to mozda sebi uzeo al neznam moze li se letva od dvice ugradit na keca jel to iko radio jer nije isti princip kopcanja u dvice se zasarafi na most...:icon_question::icon_question:

nemoze na Golfa 1,i duza a i vezanje drugacije ...jedino da mu zasarafis most od dvice na krakove,to je uslov da ti je prodam :D
hahaha ma nije ono nisam konto postavit glupo pitanje primjera da li se moze
iz jaguara na frezu motor stavit... nego su neki pricali da se moez upasovat...pa zbog toga pitam...a samo neznam jel duzina ista kao ova njegova, a nosace bi trebalo prepravit mislim da bi se to lakse rijesilo...ajd raspitat cu se malo bolje oko toga pa ako ne prodas vidicemo..:icon_biggrin:
 
ado_89 je napisao(la):
aaaa sve je to ok, ja mislim da su i spone tu negdje neke duzine, al glavna je ova pumpa. kako nju zasarafit na motor?

sacu ja potrazit malo po netu, ako iskopam sta uzimam 100%

pa ako ti je motor od dvice fale ti samo jos sarafi,na svakom je ostavljeno da se moze postaviti nosac pumpe drug

almyr je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
almyr je napisao(la):
izvini drug sto sam otiso malo u off i sto je spam oglasa ...
ja bi to mozda sebi uzeo al neznam moze li se letva od dvice ugradit na keca jel to iko radio jer nije isti princip kopcanja u dvice se zasarafi na most...:icon_question::icon_question:

nemoze na Golfa 1,i duza a i vezanje drugacije ...jedino da mu zasarafis most od dvice na krakove,to je uslov da ti je prodam :D
hahaha ma nije ono nisam konto postavit glupo pitanje primjera da li se moze
iz jaguara na frezu motor stavit... nego su neki pricali da se moez upasovat...pa zbog toga pitam...a samo neznam jel duzina ista kao ova njegova, a nosace bi trebalo prepravit mislim da bi se to lakse rijesilo...ajd raspitat cu se malo bolje oko toga pa ako ne prodas vidicemo..:icon_biggrin:

drug bolje nemoj,letva je duza,tako da i kad je vezes moras prepravljeti krst volana,pa puz letve okrenut u drugu stranu,moras praviti krace spone itd...bolje trazi orginalnu,pricam ti iz iskustva,meni je da prodam ali bi se zeznuo sa ovom
 
izvini za off,al ljudi ne znaju sta propustaju i koliko je lakse i ljepse vozit sa servom :icon_twisted:
vrijedi svake marke ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top