za Golfa II servo sistem upravljanja (postavljene slike)

za Golfa II servo sistem upravljanja (postavljene slike)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prodajem.. letva sa sponama i krajnicam + krst volana ,crijeva za servo,pumpa sa nosacem,boca za ulje...
citavih 220KM
moze i s postavljanjem
100% ispravno
 
RE: za Golfa II servo sistem upravljanja

ErRoR je napisao(la):
Joj ako ima tko srebrin broj iz Zenice nek mu javi za ovo, on je mene stalno pitao u vezi serva,al sam zijanio broj.. Sorry za of..

imam ja sad cu mu javit ;)
 
RE: za Golfa II servo sistem upravljanja

drug koja je zadnja cijena ???? i da li se moze upasovati u golfa koji nije imao servo :icon_question: ne razumijem se bas u to :D
 
Član
RE: za Golfa II servo sistem upravljanja

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
drug koja je zadnja cijena ???? i da li se moze upasovati u golfa koji nije imao servo :icon_question: ne razumijem se bas u to :D

ovo ti je drug, dovezes golf2 koji nikad nije imao servo, ili trenutno nema, i kad ti momak zavrsi postavljanje navedenih dijelova u prvom postu imas poslije svega servo. Toplo preporucujem, i ako si pri lovi uzimaj jer je ovo jako tesko naci, a nema vece sminka na golfa staviti servo. pozdrav.

A cijena nije neka jer sve kompletno dobijes, netrebas nista dodatno kupovati.
 
Član
RE: za Golfa II servo sistem upravljanja

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
drug koja je zadnja cijena ???? i da li se moze upasovati u golfa koji nije imao servo :icon_question: ne razumijem se bas u to :D

I mene isto zanima koja je zadnja cijena (sa ugradnjom) :)

Odgovorio bi na pp, ali mi nesto ne da (pise da nemam dovoljan broj poruka na forumu).
Ako mozes posalji mi na pp broj mobitela.

pozz
 
RE: za Golfa II servo sistem upravljanja

Mk2 1.6gl je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
drug koja je zadnja cijena ???? i da li se moze upasovati u golfa koji nije imao servo :icon_question: ne razumijem se bas u to :D

I mene isto zanima koja je zadnja cijena (sa ugradnjom) :)

Odgovorio bi na pp, ali mi nesto ne da (pise da nemam dovoljan broj poruka na forumu).
Ako mozes posalji mi na pp broj mobitela.

pozz



na kraju svakog mog posta je br.moba
pogledaj nize :D
 
Član
RE: za Golfa II servo sistem upravljanja

kakva je procedura da stavis sliku i eventualnu duzinu letve. ako bude pasalo da ja buy?
 
RE: za Golfa II servo sistem upravljanja

ado_89 je napisao(la):
kakva je procedura da stavis sliku i eventualnu duzinu letve. ako bude pasalo da ja buy?

moze sutra drug slike sutra ...a kako mislis duzinu letve? sve su iste samo je razlika u duzini spona,npr. ova moze i na passata samo joj trebaju duze spone posto je kod njega ovjes siri
 
RE: za Golfa II servo sistem upravljanja

trazene slike serva pa evo ih
pumpa sa crijevima,nosac pumpe i boca za ulje
6d03b0fc847ac920acd04ad554e5c6ca.jpg

servo-letva volana + krst
769d06f75b4c6080be3087204ef04a5a.jpg


sve ispravno 100%
 
Član
izvini drug sto sam otiso malo u off i sto je spam oglasa ...
ja bi to mozda sebi uzeo al neznam moze li se letva od dvice ugradit na keca jel to iko radio jer nije isti princip kopcanja u dvice se zasarafi na most...:icon_question::icon_question:
 
Član
aaaa sve je to ok, ja mislim da su i spone tu negdje neke duzine, al glavna je ova pumpa. kako nju zasarafit na motor?

sacu ja potrazit malo po netu, ako iskopam sta uzimam 100%
 
almyr je napisao(la):
izvini drug sto sam otiso malo u off i sto je spam oglasa ...
ja bi to mozda sebi uzeo al neznam moze li se letva od dvice ugradit na keca jel to iko radio jer nije isti princip kopcanja u dvice se zasarafi na most...:icon_question::icon_question:

nemoze na Golfa 1,i duza a i vezanje drugacije ...jedino da mu zasarafis most od dvice na krakove,to je uslov da ti je prodam :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top