Za "dlaku" situacije

Za "dlaku" situacije

Član
neki dan, nije bilo bas za dlaku ali jeste za 20ak cm. dedica ide desnom trakom ja lijevom pored njega (2 trake u istom smjeru) i u njegovoj traci neki dostavni kombi koji je bio parkiran pored, zauzeo nekih pola metra trake. dedica ne gleda na lijevu stranu imal koga, nego pravo i ide drito na mene. ja gledam kako mi se priblizava desnim vratima, a izgleda on to nije ni skonto. sreca pa nije bilo nikoga iz suprotnog smjera, tako da sam uspio pobjeci. jos je lik neki sesir stavio, suncane cale, a ono predvece, jos vrijeme oblacno da bog sacuva. kad sam mu svirno, dedica se toliko sjebo da je bukvalno skroz zakocio :D
 
Član
:lol::lol::lol: haha djedice su prejaki :D ja situacija malih imam svaki dan sa kedijem firminim , narocito kad dodjem iz grada u 3 pola 4 ujutro pa drito na posao ,mogao izginut u par navrata ,umor te stigne ,oči se same zatvaraju ,vozis auto putem ,pored tebe šleper i ravna cesta ,noć , brzina konstantna,sve isto,monotono, i samo se zatvore oči od umora,zaspeš bukvalno i u zadnjoj sekundi otvoris a milimetar od kamiona ,al dobro , malo sreće i jbg opametiš se ..
 
Član
evo da predstavim jos jednu situaciju za dlaku ovo je dok sam imao astru momak koji snima on je u fiat stilu a ja sam u astri...i malo se popilo pa se divljalo kroz grad... video mozete poceti gledati od 0.45 da ne cekate
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UWSpzXOZgK4&feature=autoplay&list=UU93UDeDAqRLKp8T5u5L6BEA&lf=plcp&playnext=1[/video]
 
Top