YUGO - YuShuttle 1.6

YUGO - YuShuttle 1.6

Član
Shutlle napokon GOTOV , ja prezadovoljan. Ostali jos sitni detaljcici da se rjese ali se moze reci da je sve sto je vazno bilo gotovo. Slike nisu bajne jer su uslikane telefonom ali se vidi o cemu je rijec ;)

Rollbar gotov, vani 95% gotovo, unutra postavljena sjedista , obrtomjer , tabla , jos neke sitnice i fajronat. Od vecih stvari jos ostala izduvna grana :D i sve novo ;)

25152951.jpg

83407200.jpg

90262708.jpg

fotografija3g.jpg

28446563.jpg

fotografija1x.jpg

fotografija2v.jpg

fotografija4g.jpg

51332429.jpg


dok dodje nazad u garazu bit ce jos finih slika i ove sitnice ce da se zavrse tako da je shutlle uskoro na cesti ;)
 
Član
Posto se zavrsetku radova blizi kraj , reko da vas obavjestim da znate da se napreduje ;)

fotografija5g.jpg

fotografija1u.jpg


odradjeni tapacirunzi i tepih koji je u fazi susenja pa ce nazad u auto


fotografija3u.jpg

fotografija2d.jpg


tabla i sjedista napokon fiksirana kako treba

fotografija4s.jpg


postavljene steke i sredjena vecina vanjskih sitnica ;)

ostaje jos da se postave zmigavci , nosaci tablica koje moram negdje naci , volio bih one inoxne al ih nema nigdje kupiti :icon_sad:
unutra ostaje da se auto temeljno usisa , postavi cilim i zadnji dio ispod rollbara ofarba u mat crnu . Ukoliko bude prostora iznad rollbara dovoljno plan mi je da vratim nebo , ukoliko ne nesto ce se izmajmunisat, ni prvi ni zadnji put . Vani jos ostaju karambolke i ostaje da se zavrsi izduvna grana i to bi bilo to ;)
 
Član
nastavljen rad na auticu ;) poceli se raditi detaljcici i ostalo jos malo do registracije koja bi abd trebala biti do 1.5 :cool: ima jos sitnica , a evo slikica da vidite sta se uradilo

fotografija1copy.jpg

fotografija1r.jpg

fotografija2u.jpg

fotografija4copy.jpg

fotografija3copy.jpg

fotografija4j.jpg

fotografija5copy.jpg

fotografija5h.jpg
 
Član
yugo napokon 98 % završen , opran pa bio i na tehnickom par na prvom djelu valjci su mu ostali nepoznanica. Zavrsena vecina stvari ostalo jos par sitnica. Čekaju se tablice najdalje do srijede tako da sam prezadovoljan:cool: , evo par slikica nocnog foto sešna i pokušaja tehnickog :cool::cool::cool:


fotografija1copy.jpg

fotografija2o.jpg

fotografija4z.jpg

fotografija3copy.jpg

fotografija2copy.jpg

fotografija4copy.jpg

fotografija5.png



btw zaboravih se javno zahvalit Duci za tablice koje su mi valjale mnogo ;)
 
Član
Pošto dugo nisam napravio update , evo jedan mali. Na autu više nije ništa specijalno radjeno. Vise se voza , prevalio yugisha 2000 kilometara za dva mjeseca , sipa se i vozi nema stajanja ;), dobio je sticker i vraceni su okrugli narandzasti zmigavci

gbtm.jpg

s8dm.jpg

5vfo.jpg


jedino sto ima novo , na eventu team 69 u Sarajevu , dobio yugi nagradu za best race look

qkwy.jpg

o1z4.jpg

j928.jpg

85gu.jpg


toliko za sada
 
Član
Jedan mali update pred kraj sezone i pocetak novih radova :D , jugisha se kotrlja aktivno bez velikih poteskoca ... Dobio u Tuzli i u Sarajevu ponovo Best race look . I zavrsio kao ukupni pobjednik ove sezone za Best race look na shampionatu BiH.
Plan preko zime da se popravi lak na mjestima gdje je to potrebno ,da se nabave nove karambolke, da se uradi motorni prostor kompletan i ispoliraju dijelovi motora. Ako bude nafake i kakvih parica bit ce i nove felgice i planiram sredit sjedista ... naravno tu je i more sitnica koje ocekuju paznju i plan je par novih sticker-a . Uglavnom nesto ce se raditi zasigurno , nema odustajanja :D :D :D

Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
 
Član
ovaj blatobran mi je vrh, kao i ostali detalji koji su unikatni... i sam si reko za felge, treba tu nešto "sočnije" čitaj šire, ali polahko... Svaka čast!
 
Legend
Odlican posao, ja glasam definitivno za 195 45 r14 i neke 7 i 8j na njega, bilo da su celicare mat crne, sirene naravno.. puno ljepse bi izgledao :)
 
Član
Jedan update nakon nekog vremena , yugec dobio nova sjedista OMP , felgice smoor roadster 7J13 i 8J13 , trenutno je kod lakirera koji ce da popravi sve tackice , nakon cega ide novi sticker i jos par detaljcica za ovu sezonu :D
 

Prilozi

  • IMG_4760.jpg
    IMG_4760.jpg
    1,8 MB · Pregleda: 91
  • IMG_4725.jpg
    IMG_4725.jpg
    1,4 MB · Pregleda: 68
Član
sjed.jpg IMG_4831.jpg IMG_4834.jpg IMG_4834.jpg IMG_4835.jpg IMG_4878.jpg IMG_4908.jpg IMG_4909.jpg

bio malo kod lakirera popravljene sve tackice , blatobran , dobio novu sajbu i retrovizor , ostalo da se urade karambolke , ugrade sjedista i registruje i ponovno gas :D
 
Top