Yugo sarajevo svasta pokradeno

Yugo sarajevo svasta pokradeno

Član
Dragi prijatelji , znate onaj fol kada vas pokusa familija zastiti pa vam ne jave da jedina stvar koja vam je vazna u zivotu je unistena , u vasem odsustvu . Uglavnom vecina raje koja mene zna . Zna i za priču o mom dugogodisnjem projektu Yugi mat zelenom sa žutim staklima .

Pa da skratim iako je to bilo prije mjesec i nesto obijena mi je garaza (poveci prostor nekih 200+ kvadrata) u dedinoj kuci naselje Velešići u Sarajevu . I tom prilikom pored svih sitnica , alata , cuda i svega ostalog sto je usko povezano neko naravno pokusao da mi ukrade i Yugu pa pukom srecom nije uspio ali je ukradeno slijedece za sta vas iskreno molim , da ukoliko imate ikakav dokaz , pokaz, vidjeli , culi , cujete … Bilo sta da mi javite …

-Sjedista OMP classic kadice dva komada
-Žuti schroth pojasevi
-Volan Luisi 1973 godina poliran
-Vitaloni california retrovizori
-Bregasta osovina cat cams fiat sohc
-Oprugice cat cams
-Stelujuca remenica
-Karburatori Dellorto 40ke sa usisnom granom capricornus za fiat sohc motore
-Komplet enterijer od bmw-a e46 bež boje kombinacija koza alkantara
-Velika kolicina alata
-Felge Land rover 3 kraka i gume Dunlop
-6 guma 175-50 R13
-2 slicka michelin 13ke
-Elektronika standalone Magneti Marelli
-Punjac za akumulator
-Akumulator
-Woofer Alpine type R

I bog zna sta jos nisam vidio vec za ovo sam sve cuo preko telefona . Ako iko ista moze pomoci prijateljski ili kako god , spreman sam pocastiti, vratiti uslugu sta god . Javite
IMG_3167.jpg IMG_9218.jpg Screen Shot 2017-05-19 at 00.52.09.png Screen Shot 2017-05-19 at 00.24.48.png
 
Član
Au tuga brate... Odnio covjek citavu garazu jbt, sreca pa je yugo ostao.. Ovo je garant neko od tvoje raje, tj. neko ko te poznaje i ko je znao gdje stekas opremu i alat, ali jbg sad..

Ja sam svakako aktivan na piku, pa cu to prelistavati, a vidi ako imas koga da ide u Mostar na onaj event u nedjelju da pogleda dole hoce li sta izletit od ove opreme? A ja cu u nedjelju ovdje kod nas na autopijacu, pa cu opet pregledati ima li ista od ovih stvari koje si nabrojao.. Ako se jos cega sjetis, nekih karakteristicnih ostacenja ili ako nadjes jos kakvih slika postavi nam da se mozemo orijentisati prema tome.
 
Član
Au tuga brate... Odnio covjek citavu garazu jbt, sreca pa je yugo ostao.. Ovo je garant neko od tvoje raje, tj. neko ko te poznaje i ko je znao gdje stekas opremu i alat, ali jbg sad..

Ja sam svakako aktivan na piku, pa cu to prelistavati, a vidi ako imas koga da ide u Mostar na onaj event u nedjelju da pogleda dole hoce li sta izletit od ove opreme? A ja cu u nedjelju ovdje kod nas na autopijacu, pa cu opet pregledati ima li ista od ovih stvari koje si nabrojao.. Ako se jos cega sjetis, nekih karakteristicnih ostacenja ili ako nadjes jos kakvih slika postavi nam da se mozemo orijentisati prema tome.

U mostaru se nikad nista nije prodavalo na sr tako da nema sta gledati, bolje da obidje pijace ali opet to je neko uradio ko je znao. Slicno mi se desilo prije pola godine iz podruma mi odnijeli gotov sav alat cak ih nisu zaustavila 4 vrata od kojih su samo 2 obijena tako da je neko iz zgrade otkljucao 2..... Ja sam pokusavao na sve nacine naci listajuci pik, obilazeci pijace i majstore da im neko nije nudio sta od alata, razglasio medju rajom da ako im neko nesto bude nudio da jave, cak i ovih par lokalnih lopova "pritiskao" ali bezuspjesno sto se prije pomiris sa tim lakse ce ti biti jer iskreno 99% da neces nista naci.
 
Član
U mostaru se nikad nista nije prodavalo na sr tako da nema sta gledati, bolje da obidje pijace ali opet to je neko uradio ko je znao. Slicno mi se desilo prije pola godine iz podruma mi odnijeli gotov sav alat cak ih nisu zaustavila 4 vrata od kojih su samo 2 obijena tako da je neko iz zgrade otkljucao 2..... Ja sam pokusavao na sve nacine naci listajuci pik, obilazeci pijace i majstore da im neko nije nudio sta od alata, razglasio medju rajom da ako im neko nesto bude nudio da jave, cak i ovih par lokalnih lopova "pritiskao" ali bezuspjesno sto se prije pomiris sa tim lakse ce ti biti jer iskreno 99% da neces nista naci.
Jbg sad, ja ne kazem da je tamo stocna pijaca, vec da moze biti namontirano na autu.. :D Nikad se ne zna, pa eto ako neko ide nek baci pogled, ne kosta ga, a momku ce znaciti..
 
Top