yugo ili peglica kupovina

yugo ili peglica kupovina

Početnik
Ako ne laze za platinsku dugmad, to ti je 10 minuta i 10 km troska i da upalis i vozis...ako pusta ulje malo na glavnom kocionom, ne mora znaciti da nema nikako kocnice, da se ne moze vozit..

na slici fino izgleda, al zna biti i iznenadjenja na patosu i soljama, krakovima...
 
Član
kaze da nije nigdje truho , da nema ulja nikako u kocnicama znaci treba nasut ulje ozracit i vidit gdje pusta i kolko pusta da nebi bilo u pola puta nemam kocnice :) a i meni se svidja na slikama nezz kakav je uzivo :icon_smile:
 
Druze,ako hoces auto za styl-a,ti sebi fino uzmi peglicu . .Ofarbaj u plavo ili u bjelo,prosiri rubove,kakve jebacke siroke felge,malo poraditi na prednjem djelu,takodje fin 'spuh nazad,a ostalo se posvetiti unutrasnjosti ..
Ako zelis nesto malo ozbiljnije uzmi Juga i bubni mu motor iz Brava 1.6 ili tako nesto i imaces finu masinu :cool:

A nemoj Skodu,'oce srknut' i to dobro ;)
 
Član
e našao si pravu crkvu bogu da se moliš sa ovim plavim yugom koji se mjesecima prodaje, a i pored toga što nije naročito skup niko ga neće;)
 
Član
Kenno je napisao(la):
e našao si pravu crkvu bogu da se moliš sa ovim plavim yugom koji se mjesecima prodaje, a i pored toga što nije naročito skup niko ga neće;)

neznam javio mi se lik na piku oce zamjenu za skuter tako da cemo vidit sta ce da bude i kako :)
 
druze eov ti moja iskustva oko tih stari kanti bolje receno i jedno i drugo je problem od auata od kad je izaslo sa lanca za peglicu svaki dijel ce ti biti uzas kod nas u bosni da nadjes a za yuga imas sve jos neko vrijeme ja sam yuga uradjo sebi i sve ok ajd dosta para ode bez daljneg ipak ja sam vise za yuga jer nema problema bar ko peglica oko ventilacije motora to je kao prvo razmisli dobro proje kupovine i ja sam dugo razmisljo sta ga kupim i da uradim
 
Član
dado...c::: je napisao(la):
druze eov ti moja iskustva oko tih stari kanti bolje receno i jedno i drugo je problem od auata od kad je izaslo sa lanca za peglicu svaki dijel ce ti biti uzas kod nas u bosni da nadjes a za yuga imas sve jos neko vrijeme ja sam yuga uradjo sebi i sve ok ajd dosta para ode bez daljneg ipak ja sam vise za yuga jer nema problema bar ko peglica oko ventilacije motora to je kao prvo razmisli dobro proje kupovine i ja sam dugo razmisljo sta ga kupim i da uradim

Najkompletniji odgovor dosada, da ti iskreno kazem Ermine dabogda da ces se ijednog od tog dvoga navozati, al' da je dobro za nauciti, raspaliti neku zelju za autima i sl. jeste :) alat u ruke i sam sarafas, pa ako i zajebes uceraj mu, nije neka para :) u svakom slucaju ti je bolji Yugo, i sto se budzeta tice, ne daj boze limarije ostecene i sl. ma zapravo bilo kakvih dijelova, doba peglica je odavno proslo.....to je zanimljivo nekome ko bi pravio projekat od toga, lupao pare u to, a ti bi nesto bas da se zajebavas....
 
Član
ermin_tz je napisao(la):
kaze da nije nigdje truho , da nema ulja nikako u kocnicama znaci treba nasut ulje ozracit i vidit gdje pusta i kolko pusta da nebi bilo u pola puta nemam kocnice :) a i meni se svidja na slikama nezz kakav je uzivo :icon_smile:

nemoj da vjeruješ ljudima na riječ;)
kočioni cilindar treba zamijeniti...ali ako hoćeš da se igraš sa yugom onda ganjaj 55-icu...može ih se naći solidnih...
 
Član
trizex je napisao(la):
dado...c::: je napisao(la):
druze eov ti moja iskustva oko tih stari kanti bolje receno i jedno i drugo je problem od auata od kad je izaslo sa lanca za peglicu svaki dijel ce ti biti uzas kod nas u bosni da nadjes a za yuga imas sve jos neko vrijeme ja sam yuga uradjo sebi i sve ok ajd dosta para ode bez daljneg ipak ja sam vise za yuga jer nema problema bar ko peglica oko ventilacije motora to je kao prvo razmisli dobro proje kupovine i ja sam dugo razmisljo sta ga kupim i da uradim

Najkompletniji odgovor dosada, da ti iskreno kazem Ermine dabogda da ces se ijednog od tog dvoga navozati, al' da je dobro za nauciti, raspaliti neku zelju za autima i sl. jeste :) alat u ruke i sam sarafas, pa ako i zajebes uceraj mu, nije neka para :) u svakom slucaju ti je bolji Yugo, i sto se budzeta tice, ne daj boze limarije ostecene i sl. ma zapravo bilo kakvih dijelova, doba peglica je odavno proslo.....to je zanimljivo nekome ko bi pravio projekat od toga, lupao pare u to, a ti bi nesto bas da se zajebavas....

e u tome i jest poenta da se sarafa trenutno sto radim je bezz sarafas oko skutera i ponekad oko vectre ali skuter bezz nemam sta vise sarafat sve sam izucio
vectru isto nemam sta sarafat kad je puna neke elektronike i kablova sto bas i nisam ljubitelj iz tog razloga trazim nesto starije sto nema puno struje cista mehanika :) a eto javio mi se covjek za zamjenu pa pomisli sto da ne i ako bude kakav krs sredit ce se :)
 
Član
Dakle mislim da sam se odlucio uzet yugu pa bit ce i neki projekat vjerovatno
Dogovorio sam se sa covjekom da on sve sredi i upali yugu ja cu otic u sa po njega :)
 
Top