yugo ili peglica kupovina

yugo ili peglica kupovina

Član
Kako naslov kaze imam opciju da uzmem sebi yuga 45 1988 god 33kw ili peglicu sa lijepih 85 000 na satu i 17 kw 91 godiste

To bi bilo auto cisto za zezanja :icon_smile:

Volio bi da mi neko da savjet sta bi bilo bolje naravno nemislim vozat fabricko stanje nego malo sredit :)
 
Član
100 ljudi, 100 ćudi, 100 žena 200...

Tako i ovdje. Ako hoćeš glasanje, ja iskreno bih Peglu.;)
 
Član
hmm pegla..motor 3 klipa cini mi se???? a za dijelove? kucnes far,blatorbran, sjabu ...ili nesto?? gdje ces naci ? ipak mislim da ima vise i da je lakse naci dijelove za juga... dijelvoa ima ko' za golfa dvojku :D mada peglaaa to je isto ko da vids ficu na cesti :) *ebo mercedes-a :)))
 
Član
yugo_012.jpg

30277beb7fb432a4.jpg

Eto pa ti vidi!:lol:
 
Član
hehe moram dobro da razmislim prije kupovine :) ali u svakom slucaju sta god da uzmem zajebat cu se :lol::lol::lol:
 
Član
Yugo.. dosta stvari paše od talijana neka jača mašina itd itd ;) Triza ti to zna tačno reći...
 
"Atraktivniji " ces biti sa Peglom,al' Juga ako mislis se upustat u neke projekte .. Sta god da uzmes od 0-100 neces ispod 2 min :lol:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
"Atraktivniji " ces biti sa Peglom,al' Juga ako mislis se upustat u neke projekte .. Sta god da uzmes od 0-100 neces ispod 2 min :lol:

kako god okrenem pegla je nesto za furko a sto se tice djelova to je malo komplikovano kako je vec neko prije pisao
a sto se tice yuge lakse za djelove
 
Top