yugo farovi

yugo farovi

Član
trizex je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
cuj odes kupis dva releja

kupis sepet zice


kupis H4 sijalice koje hoces uzmi sto jace kad imas releje neces planut ne sikiraj se


i auto elektricaru da ti to sve smontira

Tj. jos lakse, kupis 2 sijalice, i dodjes kod mene na ugradnju :cool:


eto jos bolje


ne mora kupovat sepet zive i releje :D
 
Član
street racerr je napisao(la):
trizex je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
cuj odes kupis dva releja

kupis sepet zice


kupis H4 sijalice koje hoces uzmi sto jace kad imas releje neces planut ne sikiraj se


i auto elektricaru da ti to sve smontira

Tj. jos lakse, kupis 2 sijalice, i dodjes kod mene na ugradnju :cool:

MOZE ! jel mislis na ugradnju s relejima ili samo sijalice, posto i ja znam sijalice ugradit

Sa relejima, naravno ;) a inace, neces "planuti" kako te plase, ali vrlo vjerovatno da bi ti se od povecane vreline zbog prejakih potrosaca istopio prekidac od svjetala kad ne bi postavio releje ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
street racerr je napisao(la):
trizex je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
cuj odes kupis dva releja

kupis sepet zice


kupis H4 sijalice koje hoces uzmi sto jace kad imas releje neces planut ne sikiraj se


i auto elektricaru da ti to sve smontira

Tj. jos lakse, kupis 2 sijalice, i dodjes kod mene na ugradnju :cool:






MOZE ! jel mislis na ugradnju s relejima ili samo sijalice, posto i ja znam sijalice ugradit

Sa relejima, naravno ;) a inace, neces "planuti" kako te plase, ali vrlo vjerovatno da bi ti se od povecane vreline zbog prejakih potrosaca istopio prekidac od svjetala kad ne bi postavio releje ;)



reci decku da ako stavi puno jace sijalice da mu je i kraci vijek farova :D
 
Član
DaBu je napisao(la):
trizex je napisao(la):
street racerr je napisao(la):
trizex je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
cuj odes kupis dva releja

kupis sepet zice


kupis H4 sijalice koje hoces uzmi sto jace kad imas releje neces planut ne sikiraj se


i auto elektricaru da ti to sve smontira

Tj. jos lakse, kupis 2 sijalice, i dodjes kod mene na ugradnju :cool:






MOZE ! jel mislis na ugradnju s relejima ili samo sijalice, posto i ja znam sijalice ugradit

Sa relejima, naravno ;) a inace, neces "planuti" kako te plase, ali vrlo vjerovatno da bi ti se od povecane vreline zbog prejakih potrosaca istopio prekidac od svjetala kad ne bi postavio releje ;)



reci decku da ako stavi puno jace sijalice da mu je i kraci vijek farova :D

Jebiga, za yugu stvarno ne znam, inace na mom Tipou su vec 3 godine 100w sijalice i nista se nije desilo sjenilima....
 
Član
trizex je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
trizex je napisao(la):
street racerr je napisao(la):
trizex je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
cuj odes kupis dva releja

kupis sepet zice


kupis H4 sijalice koje hoces uzmi sto jace kad imas releje neces planut ne sikiraj se


i auto elektricaru da ti to sve smontira





Tj. jos lakse, kupis 2 sijalice, i dodjes kod mene na ugradnju :cool:






MOZE ! jel mislis na ugradnju s relejima ili samo sijalice, posto i ja znam sijalice ugradit

Sa relejima, naravno ;) a inace, neces "planuti" kako te plase, ali vrlo vjerovatno da bi ti se od povecane vreline zbog prejakih potrosaca istopio prekidac od svjetala kad ne bi postavio releje ;)



reci decku da ako stavi puno jace sijalice da mu je i kraci vijek farova :D

Jebiga, za yugu stvarno ne znam, inace na mom Tipou su vec 3 godine 100w sijalice i nista se nije desilo sjenilima....


ma yugova su sjenila ko babin zub bojim se da sa sijalicama od 100w ne bi dugo
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Sorry na off...triza jel tvoj tipo onaj pored kobre sto zna da stoji...

Da, tamnoplavi s borbet felgama....


@dabu, nista, vidjecemo u kakvom su stanju ako se odluci na ugradnju :)
 
Član
mogu na juga 100w sijalice ( al mora i releje staviti) jer se sj*ebe prekidac svjetala, trepere svjetla, jedino je zimi kriticno ako ti losh akumulator jer vuku malo vise struje tako da zimi stavis obicne, moj savjet da skines ona metalna sjenila iz farova jer se puno puno bolje vidi, btw set farova novih je 25-30 km na pijaci. moj savjet ti je da ne ganjas te sijaloce od 100w ''xenon look'' s pijace jes po kishi su nula, imas u fis-bingo h4 xenon look neke kineske 11 km cini mi se dosta dobro svijetle ove od 55w, cak sam uporedivao sa nekim od 100w nema razlike,
 
Član
ma koliko sam ja njeg skontao njemu trebaju radi sminke ne radi funkcionalnosti...lik nema polozeno i sigurno nece vozati po noci plus po kisi...neka uzme....ako ima para za nove farove to mu je najbolja opcija...ja kad sam stavljo sijalice kupio farove sa podizacima......xernon da ugradi da kosta ko pola auta.....:D
 
Prvo, 100W sijalice nisu legalne po EU propisima. A da ne pricam da ce izgorit reflektor od pretjerane topline.

Drugo, siguran sam da su moje Philips X-Treme Power (50KM par), 55/60w jace od tih jeftinjaka od 100w! Nisu plave, pa su i po kisi odlicne.
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
Prvo, 100W sijalice nisu legalne po EU propisima. A da ne pricam da ce izgorit reflektor od pretjerane topline.

Drugo, siguran sam da su moje Philips X-Treme Power (50KM par), 55/60w jace od tih jeftinjaka od 100w! Nisu plave, pa su i po kisi odlicne.

Vala ako si dao 50 km za 2 sijalice, mogao si komotno i xenone sebi da nadjes, pa da te bog veseli.....

kakvi crni EU propisi u bosni.....
 
Top