yugo farovi

yugo farovi

Interesuje me bil se moglo na yugu promjenit one zute sijalice u farovima, imajul neke bjele, jel trebaju neke prepravke, i gdje se mogu nac ?:icon_question:
 
Član
ja sam kupio u fisu za dvojku....u cetvorku sam stavio xenone....to su ti one plave sijalice sto svijtle bijelo...prepravka ne treba valjda ako ti je h4....iako yugo je pa nisam siguran....uglaavnom ako uzmes uzmi samo 55W...ako uzmes preko izgorices negdje na putu....;)
 
Član
pa030983.jpg

eto kako meni svijelte....

hahaha....u muziku lik stavio...hahahah......
 
Legend
pa bolje uzet kvalitetne obicne sijalice nego ova plava sranja s kojima ne vidis vise od 2 metra po noci...
 
Član
Nexus je napisao(la):
pa bolje uzet kvalitetne obicne sijalice nego ova plava sranja s kojima ne vidis vise od 2 metra po noci...

potpis...kod mene je mala razlika...kod mene su one od 110W....imam releje...pa se snjima malo bolje vidi...a te od 55 W nisu ness al et mogu potzluszizi s obzirom da nemas vozacku jos....bez releja nikako ne uzimaj ove od 110W(ja mislim da je 110) planuces ko baklja..
 
Član
cuj odes kupis dva releja

kupis sepet zice


kupis H4 sijalice koje hoces uzmi sto jace kad imas releje neces planut ne sikiraj se


i auto elektricaru da ti to sve smontira
 
Član
DaBu je napisao(la):
cuj odes kupis dva releja

kupis sepet zice


kupis H4 sijalice koje hoces uzmi sto jace kad imas releje neces planut ne sikiraj se


i auto elektricaru da ti to sve smontira

Tj. jos lakse, kupis 2 sijalice, i dodjes kod mene na ugradnju :cool:
 
Član
bez releja nista ne radi...a ove sijalice od 55W su ko k.... ove jace su dobre...meni su barem odlicne...iako dvicu vozim samo na vikendici....
 
trizex je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
cuj odes kupis dva releja

kupis sepet zice


kupis H4 sijalice koje hoces uzmi sto jace kad imas releje neces planut ne sikiraj se


i auto elektricaru da ti to sve smontira

Tj. jos lakse, kupis 2 sijalice, i dodjes kod mene na ugradnju :cool:

MOZE ! jel mislis na ugradnju s relejima ili samo sijalice, posto i ja znam sijalice ugradit
 
Top