Yugo 2.0 16v turbo Livno.Stigao nitro

Yugo 2.0 16v turbo Livno.Stigao nitro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

nije to stage 3 od EDS jer on ide sa dodatnim MAP senzorom i potenciometrom,EDS neprodaje fazu tri samo sa cipovima tako da taj lik koji ti radi ECU malo ti je dodao na konjima.To je druga faza kao sto ima i spico.
200 na turbo motoru za drugom fazom je samo pusta zelja,bez vecih dizni,kovanih klipova i smanjene kompresije nemoze vise od 70 ks da se izvuce sa nitrom.Nije nikakav sistem bitan za nitro samo su bitni kvalitetni ventili za nitro i dobro uradjena elektronika,naravno ni pritisak nesmije biti previsok.

Ice taj jugo dobro,nema tu price samo je daleko od 500 ks koje vi ocekujete od toga motora.
Ako bude imao 320 KS sa nitrom imate razloga da budete presretni,to je dobra snaga.

Ako hoces orginalnu fazu 3.5 eds sa pigi box uredjajem koji i dolazi standadno uz nju kao i map senzor od 2.5 bara javi mi se.Cijena je oko 1000 eura.

Cuvaj se toga cipovanja jer ocito taj koji ti to radi da nije upucen u stanje EDS firme,cim ti kaze da ces dobiti 3.5 fazu samo sa promjenom cipova i jos odobrava nitor od +200 ks na to,taj je opasan po tvoj motor.
 
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

drug neznam ti ja nista kako ce to ici al samo znam da je lik opasan i zaintersiran za yuga maksimalno da ga sredi i napuca a sto se tice cipovanja lik sto ga radi zna i to dobro jer je malte ne inzinjer al u svakom slucaju sretno
 
Član
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

da nije ovaj kadett plav bio, sto je donator a za projekat svaka cast hehee i moj kadett je u livnu , sivi 2.0 16V
 
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

Micky je napisao(la):
da nije ovaj kadett plav bio, sto je donator a za projekat svaka cast hehee i moj kadett je u livnu , sivi 2.0 16V

da bio je plavi turbas a koji sivi kadet je u livnu tvoj da nije onaj iz sarajeva sto je prodan u livno
 
Član
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

znas li komso koliko bi me doslo da mi brle skine blokadu sa skutera?
 
Legend
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

admir jahic je napisao(la):
Micky je napisao(la):
da nije ovaj kadett plav bio, sto je donator a za projekat svaka cast hehee i moj kadett je u livnu , sivi 2.0 16V

da bio je plavi turbas a koji sivi kadet je u livnu tvoj da nije onaj iz sarajeva sto je prodan u livno
da to je taj
micky ga djiro po sarajevu, bio medju brzim u gradu :lol::D
 
Član
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

da da trebao sam ja plavog uzeti zakasnio malo , a da iz Sarajeva sivi
 
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

Spico007 je napisao(la):
Ako je opelov turbo i EDS Motorsport stage 3,sa wet nitro shoot-om od 75 KS bi trebao ici barem na 280-300 KS.PA 204KS je serijala.Jesu mijenjani ARP sarafi ,kovani klipovi ili klipnjace?Na kojem pritisku je turbina?Koliki je intercooler?

intercoler je od audia novog
 
Član
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

sretno s projektom burazz i postavljaj nam slikice - gladne su nam ochi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top