Yugo 2.0 16v turbo Livno.Stigao nitro

Yugo 2.0 16v turbo Livno.Stigao nitro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

sto se tice nitra narucen je pa trebao bih doci ubrzo a supra je bila na raceu u mostaru sad ima mali problema sa turbom al ce se i to sredit i farbaju se branici ponovo i ici ce na db muzika je strasna nastavak sutra sljedi farbanje yuga iznutra
 
Legend
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

admir jahic je napisao(la):
sto se tice nitra narucen je pa trebao bih doci ubrzo a supra je bila na raceu u mostaru sad ima mali problema sa turbom al ce se i to sredit i farbaju se branici ponovo i ici ce na db muzika je strasna nastavak sutra sljedi farbanje yuga iznutra
oke narucen..
samo me interesuje koji sistem to daje 200ks po pucanju, i koje se prepravke na motoru radi, cisto sumnjam da moze onak na stock motor, bez kovanih klipova, taj nitro..
 
Član
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

Ako je opelov turbo i EDS Motorsport stage 3,sa wet nitro shoot-om od 75 KS bi trebao ici barem na 280-300 KS.PA 204KS je serijala.Jesu mijenjani ARP sarafi ,kovani klipovi ili klipnjace?Na kojem pritisku je turbina?Koliki je intercooler?
 
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

a to ti nebih znao rec nito kad dodje uslikam al je radjen malo motor sta ja znam koji je nitro narucijo i komp je otisao na cipovanje sad kako ce to motor izdrzat nebih znao rec samo sam ga stavio u projekte
 
Legend
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

hahahha
dobar si :)
ajd poslikaj nam to da vidimo
ako bude sve uredu, ovaj yugo ce dobro da ide, nest slicno onom iz HR sa integrale motorom/mjenjacem/prenosom/pogonom itd itd..

my.php

my.php

my.php


sretno jos jednom
 
Legend
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

http://www.yugofanclub.com/forum/viewtopic.php?t=580&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
 
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

.nOKe je napisao(la):
hahahha
dobar si :)
ajd poslikaj nam to da vidimo
ako bude sve uredu, ovaj yugo ce dobro da ide, nest slicno onom iz HR sa integrale motorom/mjenjacem/prenosom/pogonom itd itd..

my.php

my.php

my.php


sretno jos jednom
a ocu valjda ce sve bit 5 kad ga potegne
 
Član
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

Ma imam ja Stage 2 na otprilike 260 -270 KS,auto se skoro ne moze voziti,jos je 4x4.Bas me interesuje kako ce Yugic prenijeti tu snagu na cestu,da mu ne pomota sasiju.
 
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

Spico007 je napisao(la):
Ma imam ja Stage 2 na otprilike 260 -270 KS,auto se skoro ne moze voziti,jos je 4x4.Bas me interesuje kako ce Yugic prenijeti tu snagu na cestu,da mu ne pomota sasiju.

pitaj boga sta ce to bit
 
Legend
RE: Yugo 2.0 16v turbo Livno

mah
kad moze da pofata svu ovu snagu lancijinog motora i prenosa, moci ce i opelovog, sto da ne :D

samo, nadam se da ce biti 4x4, inace garantujem da ce biti promasaj, sumnjam da ikakva spera moze obuzdati te silne konje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top