YSM replike felgi

YSM replike felgi

Član
adi187 je napisao(la):
Imo kod nas tu jedan na golfu 4 nes slicno ovim neka replika istina je da prije pucaju ako se udare na rupu nego ove markirane al da se moze voziti na njima ako se pazi moze :icon_smile:

Ispravljo ih kod onog damira u Lipnici kaze lik napatio se pravo tamam pocne ispravljat je ona pukne pa vari al uspio ih sredit uglavnom za malo para nove felge za ljeti vozit i nije lose :icon_smile:

Je li on uzimao isto od ovog lika iz Cazina? I jel stvarno lako pucaju ili ih je on momacki zavalio?
 
Član
powerstrip je napisao(la):
Dobra cijena, a oem look...
Polomis pa uzmes drugi set da malo promijenis.:D

A ako se kojim slučajem dogodi da polomiš pri malo većoj brzini u blagoj desnoj krivini, pri prelasku loše urađenog sastava asfalta ?
Onda (ako budeš imao dovoljno sreće da izvučeš živu glavu) mijenjaš i auto nikakav problem, ponoviš se malo .
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
BEZVEZE LUPETATE GLUPOSTI!!!

PA NISU LEDENICE DA TAKO PUCAJU KAO STO POJEDINI GOVORE,A SVAK OD OVIH POJEDINACA BI KUPIO OVAKVE FELGE I VOZIO NA NJIMA!!!
 
Član
joj eldine al ga i ti znas bubnut,hajd sto podignes staru temu i to par puta sam gledao,al brate sto pises velikim slovima :D
 
extra fele a povoljne,samo koje proizvodjac istih,da nije mozda WSP-Italy oni imaju jako kvalitetne replike,od istog sam sebi narucio felgice za cc-a ;)
 
Član
volio bi da sam ponio fotoaparat kod felgara da poslikam te replike na gomili koje cekaju ''ponosne vlasnike'' da ih uzmu i bace u smeče :D
 
Član
Kao da morate uzeti replike, zar ne postoji mali milijun renomiranih proizvođača sa bogatim izborom felgi, koji su kvalitetom i cijenom prihvatljivi, a dizajnom često znaju biti i ljepše od originala... sad, najveći problem je naći ravnotežu između cijene - kvalitete i izgleda....
- Nemam ništa protiv replika, ali ne na mom autu! ;)
 
Član
moj ujko je uzeo za BMW-a one replike M6 18ke evo vec 2 sezonu stavio na auto. odlicne. jednu udario tj resjekao gumu pa vozio malo na felgi ali je poslije ispeglao kod majstora. super su felge. a dosta lagane ja licno sa mi trebaju nebi se mislio ni sekunde
 
Top