YSM replike felgi

YSM replike felgi

Član
Vjerujem da je vecina vas na Piku vidjela oglase za ove felge

http://www.pik.ba/profil/admir0000/

Rijec je o replikama koje odlicno izgledaju, i super im je cijena, ali je upitan kvalitet.
Buduci da prodavac reklamira da su felge Made in Italy, Tiburonovo pronicljivo oko, otkrilo je da se radi o felgama ovog kineskog proizvođača :D

http://www.ysmwheels.com/

E sad mene interesuje, da li je neko slucajno uzimao nekad felge ovog proizvođača?
Meni su zapala za oko jedne predobre, ali bi volio cuti neka misljenja prije eventualne kupovine.

Sudeci po stranici, ovi kinezi nisu ni tako losi..imali su promo stand na proslogodisnjoj SEMA-i u Las Vegasu :D

Ajdmo opletite, ovo korsiti svima.a ja idem da cackam po stranim forumima, mozda sta i nadjem :123:
 
Član
Nista provjereno,ovo je samo baba rekla,ali citao sam o ovim replica felgama vec negdje(ako ne i na ovom forumu) da je kvalitet ocajan,tj da su da tako kazem premekane :icon_question: ,al znaci ovo je samo ono rekla-kazala ;)
 
Član
Taj isti lik haj sto mi je dao dobru cijenu felgi 18-ki...nego mi dao i dobru cijenu 18-ki guma 245/40...180 KM/kom !?:icon_eek: ( Kumho,Hankook,Toyo...):icon_eek:
 
Član
Ej to? To je pravo jeftino jbt! Da nisu i one replika:)



Lexillium je napisao(la):
Taj isti lik haj sto mi je dao dobru cijenu felgi 18-ki...nego mi dao i dobru cijenu 18-ki guma 245/40...180 KM/kom !?:icon_eek: ( Kumho,Hankook,Toyo...):icon_eek:
 
Član
to je u Stijeni blizu Cazina , Jasmin se zove lik. ima brdo polovnih i novih guma sa extra cjenama i sofersajbi isto lijepe cjene. iskustva koja sam cuo o tim felugama je da su preteske za razliku od originala i da se nedaju variti prilikom pucanja, a pucaju lako. neka zeznuta legura. to kinezi od starih flasa i casa od jogurta salijevaju :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
Imo kod nas tu jedan na golfu 4 nes slicno ovim neka replika istina je da prije pucaju ako se udare na rupu nego ove markirane al da se moze voziti na njima ako se pazi moze :icon_smile:

Ispravljo ih kod onog damira u Lipnici kaze lik napatio se pravo tamam pocne ispravljat je ona pukne pa vari al uspio ih sredit uglavnom za malo para nove felge za ljeti vozit i nije lose :icon_smile:
 
Član
Meni su ove replika SLR-ovih dobre stavit na merca kakvog cudo :cool:

Al ajd kupi orginalne :icon_eek:
 
Član
Ja sam ih sebi kontao uzeti za A5 Audija...i šta se dešava...
Original felge koje bih ja htio NE MOŽEŠ naručiti u našim ovlaštenim servisima/salonima i ako je auto novo uzeto kod nas.Da uzimam kakve replike WSP proizvođača ili ovih kineza ni sam ne znam...


Originalne felge što su došle na autu su meni bezveze,tako da sam više haman poludio...:icon_question:
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Ja sam ih sebi kontao uzeti za A5 Audija...i šta se dešava...
Original felge koje bih ja htio NE MOŽEŠ naručiti u našim ovlaštenim servisima/salonima i ako je auto novo uzeto kod nas.Da uzimam kakve replike WSP proizvođača ili ovih kineza ni sam ne znam...


Originalne felge što su došle na autu su meni bezveze,tako da sam više haman poludio...:icon_question:

popij Lexillium :D
sorry na OFF-u al morao sam ;)

sto se tice felgi znas kako kazu koliko para toliko muzike...
 
Član
guster je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Ja sam ih sebi kontao uzeti za A5 Audija...i šta se dešava...
Original felge koje bih ja htio NE MOŽEŠ naručiti u našim ovlaštenim servisima/salonima i ako je auto novo uzeto kod nas.Da uzimam kakve replike WSP proizvođača ili ovih kineza ni sam ne znam...


Originalne felge što su došle na autu su meni bezveze,tako da sam više haman poludio...:icon_question:

popij Lexillium :D
sorry na OFF-u al morao sam ;)

sto se tice felgi znas kako kazu koliko para toliko muzike...
:lol:;)

Šalu na stranu ali nekad ni pare haman nisu problem...
 
Član
adi187 je napisao(la):
Meni su ove replika SLR-ovih dobre stavit na merca kakvog cudo :cool:

Al ajd kupi orginalne :icon_eek:

Pa i mene svrbe jedne AMG, legle bi ko budali samar. A originalne nove kostaju ko pola auta:icon_sad:
 

JD.

Član
Lexillium je napisao(la):
Ja sam ih sebi kontao uzeti za A5 Audija...i šta se dešava...
Original felge koje bih ja htio NE MOŽEŠ naručiti u našim ovlaštenim servisima/salonima i ako je auto novo uzeto kod nas.Da uzimam kakve replike WSP proizvođača ili ovih kineza ni sam ne znam...


Originalne felge što su došle na autu su meni bezveze,tako da sam više haman poludio...:icon_question:

pa brate imas toliki izbor drugih felgi da ti pamet stane... ako vec mjenjas felgu bolje stavi nesto unikatno nego opet fabricku neku...
 
Top