Youtube problem..

Youtube problem..

Član
jel ko sta skontao sto nece..ni kod mene ne moze..tona ima slike nema..imali ko kakvu pametnu ideju sta bi moglo biti
 
Član
Arius je napisao(la):
davno sam nekad imao problema sa tim i rijesio sam tako sto mi je jedna djevojka objasnila,znaci idi na sajt fz.pixelseeker.net u temi pomoc potpuno obljasnjeno upustvo samo prati kako je tamo i vise sa tim neces imati problema,sve sto trebas uraditi samo je na kraju restartovati racunar i ide you tube bez problema,eto nadam se da sam bar malo pomogao

Druze,da nemas mozda tacan link od toga...?? jer ovo sam pretrazio,ne mogu da nadjem....
 
Član
fz.pixelseeker.net

eto tako ide,ja na ovaj sajt ne mogu pristupiti zato sto vise nisam korisnik adsl-a ali ima neko ovdje pa nek pogleda,uglavnom ovdje ima 100 % rjesenje za problem you-tube djevojka se zove partizanka i ona mi je objasnila svaki korak i rijesio sam problem,ako bude trazilo registraciju unesite moje podatke pakleni anđeo a pasword je jessica
 
Član
Arius je napisao(la):
fz.pixelseeker.net

eto tako ide,ja na ovaj sajt ne mogu pristupiti zato sto vise nisam korisnik adsl-a ali ima neko ovdje pa nek pogleda,uglavnom ovdje ima 100 % rjesenje za problem you-tube djevojka se zove partizanka i ona mi je objasnila svaki korak i rijesio sam problem,ako bude trazilo registraciju unesite moje podatke pakleni anđeo a pasword je jessica

kod mene link ne radi....

Index of /

favicon.ico
zip.zip
Apache Server at fz.pixelseeker.net Port 80
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
Arius je napisao(la):
fz.pixelseeker.net

eto tako ide,ja na ovaj sajt ne mogu pristupiti zato sto vise nisam korisnik adsl-a ali ima neko ovdje pa nek pogleda,uglavnom ovdje ima 100 % rjesenje za problem you-tube djevojka se zove partizanka i ona mi je objasnila svaki korak i rijesio sam problem,ako bude trazilo registraciju unesite moje podatke pakleni anđeo a pasword je jessica

kod mene link ne radi....

Index of /

favicon.ico
zip.zip
Apache Server at fz.pixelseeker.net Port 80

i kod mene je tako isto mislio sam da je zbog toga sto nisam vise korisnik adsl-a a inace taj sajt je bio nesto poput foruma za free zonu i na tom sam forumu zamolio da mi pomognu posto sam imao potpuno isti problem i nema sta nisam pokusao i nije mi uspjelo da nastimam sve dok mi ta djevojka nije objasnila,jbg sorry nije do mene :icon_rolleyes:
 
Član
hvala ti sto si pokusao ;)

Ali meni izgleda ne preostaje nista drugo nego jedan hladni format C: ne vidim drugo rjesenja problema,jer najvjerovatnije da je neki worm...kolacice sam pobrisao,ali nece....tako da sumnjam da se worm :icon_mad:
 
Član
Haj kad pritisnes desni klik na to "sliku" kad gledas klip na yubitu mozes li uci u setings?
 
Član
nemoj sistem obarat evo kad je vidim na msn-u ona ce mi objasniti kako ide pa cu ti ja samo prenijeti nije to tako obiljan problem da se mora sistem obarat ne brini se napravit cemo nije pametniji od nas ;)

Edit:evo sad sam jednog pajdu pitao kaze da probas naci sto stariju verziju adobe flash playera pa je probaj instalirat i trebalo bi raditi

evo probaj ovaj nema starijeg
http://rapid-downloads.com/saveas1.asp?PID=6e426fc3-1147-4dae-bffd-045aa24b0d82&tcg=1&lbd=1&lang=EN&ts=3/5/2011%2010:10:31%20AM&q=adobeflash%20player%20old&cr=1
 
Član
Arius je napisao(la):
nemoj sistem obarat evo kad je vidim na msn-u ona ce mi objasniti kako ide pa cu ti ja samo prenijeti nije to tako obiljan problem da se mora sistem obarat ne brini se napravit cemo nije pametniji od nas ;)

Edit:evo sad sam jednog pajdu pitao kaze da probas naci sto stariju verziju adobe flash playera pa je probaj instalirat i trebalo bi raditi

evo probaj ovaj nema starijeg
http://rapid-downloads.com/saveas1.asp?PID=6e426fc3-1147-4dae-bffd-045aa24b0d82&tcg=1&lbd=1&lang=EN&ts=3/5/2011%2010:10:31%20AM&q=adobeflash%20player%20old&cr=1

trazi mi registraciju i naplatu :icon_mad:
 
Početnik
evo i ja sam imo taj problem i rijesim ga samo tako da kliknem refresh page,,samo refresujete da on ponnovo ucita i moze..msm u mene moze na google chrome,,;)
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
Arius je napisao(la):
nemoj sistem obarat evo kad je vidim na msn-u ona ce mi objasniti kako ide pa cu ti ja samo prenijeti nije to tako obiljan problem da se mora sistem obarat ne brini se napravit cemo nije pametniji od nas ;)

Edit:evo sad sam jednog pajdu pitao kaze da probas naci sto stariju verziju adobe flash playera pa je probaj instalirat i trebalo bi raditi

evo probaj ovaj nema starijeg
http://rapid-downloads.com/saveas1.asp?PID=6e426fc3-1147-4dae-bffd-045aa24b0d82&tcg=1&lbd=1&lang=EN&ts=3/5/2011%2010:10:31%20AM&q=adobeflash%20player%20old&cr=1

trazi mi registraciju i naplatu :icon_mad:

mamu im,evo imas ovdje sve verzije skini sto stariju

http://www.oldapps.com/flash_player.php
 
Član
Arius je napisao(la):
DeLLoRto je napisao(la):
Arius je napisao(la):
nemoj sistem obarat evo kad je vidim na msn-u ona ce mi objasniti kako ide pa cu ti ja samo prenijeti nije to tako obiljan problem da se mora sistem obarat ne brini se napravit cemo nije pametniji od nas ;)

Edit:evo sad sam jednog pajdu pitao kaze da probas naci sto stariju verziju adobe flash playera pa je probaj instalirat i trebalo bi raditi

evo probaj ovaj nema starijeg
http://rapid-downloads.com/saveas1.asp?PID=6e426fc3-1147-4dae-bffd-045aa24b0d82&tcg=1&lbd=1&lang=EN&ts=3/5/2011%2010:10:31%20AM&q=adobeflash%20player%20old&cr=1

trazi mi registraciju i naplatu :icon_mad:

mamu im,evo imas ovdje sve verzije skini sto stariju

http://www.oldapps.com/flash_player.php

opet nista...ja ne znam sta je ovo vise... ide sve u pm...
 
Član
uradi ovako

Start -> Run -> Ukucaj "regedit"
Kada ti se otvori registry baza idi ovom putanjom
HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> microsoft -> Windows NT -> Current Version -> Drivers32
Pogledaj da li imas
wavemapper - msacm32.drv (ako ga nema uradi sledece: desni klik -> new -> string value -> name:wavemapper -> value data: msacm32.drv)
Nakon toga restartuj kompjuter i probaj na youtube.

Trebalo bi sad 100 % da proradi.
 
Član
Arius je napisao(la):
uradi ovako

Start -> Run -> Ukucaj "regedit"
Kada ti se otvori registry baza idi ovom putanjom
HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> microsoft -> Windows NT -> Current Version -> Drivers32
Pogledaj da li imas
wavemapper - msacm32.drv (ako ga nema uradi sledece: desni klik -> new -> string value -> name:wavemapper -> value data: msacm32.drv)
Nakon toga restartuj kompjuter i probaj na youtube.

Trebalo bi sad 100 % da proradi.

u folderu Driver32 ima folder Terminal server,a u njemu folder RDP..eh u tom folderu ima ovaj wavemapper....ali ne radi opet...
 
Top