Youtube problem..

Youtube problem..

Član
Imam taj problem sto nema video na navedenom programu...instalirao nove Mozilu i google chroom,nove flash playere (install_flash_player_10_active_x)..ali opet nista...zvuk ima ali slike nema :icon_sad:

pomagajte....
 
Član
pa jos s tim kuburis,ja ti danas zaboravio reci
jesil probao da gledas neki klip sa racunara,mozel tako, mada nema logike,al nikad se ne zna
 
Član
ArminM je napisao(la):
pa jos s tim kuburis,ja ti danas zaboravio reci
jesil probao da gledas neki klip sa racunara,mozel tako, mada nema logike,al nikad se ne zna

mogu ja gledati u svim drugim stranicama...Cak mogu i na njemu gledati kada neko objavi na Facebook onaj smanjeni prikaz...ali ne mogu nista gledati direktno na youtube stranici...
 
Član
isti problem imao kod rodjaka sinoc, patio se i nisam uspio nastimati, inst mozillu, chrome, opera ni u jednom browseru nije moglo. video sa fb radi, kad sam ponovo inst flash player radila je slika, al kad sam clip otvorio u novom tabu ponovo isti problem. ako rjesis problem javi:cool::cool:
 
Član
ammel je napisao(la):
isti problem i kod mo rodjaka sinoc, patio se i nisam uspio nastimati, inst mozilu, chrome, opera ni u jednom browseru nije moglo. video sa fb radi, kad sam ponovo inst flash player vidio sam sliku, al kad sam clip otvorio u novom tabu ponovo isti problem. ako rjesis problem javi:cool::cool:

identicno...
 
Član
probajte skinuti codek pack sa neta iako nema bas logike ako mozete gledati ostale klipove ali vrijedi probati.
 
Član
stvarno cudan problem, nesto blokira you tube,ali je cudno sto se to desava i na razlicitim browserima, to buni jebo mater
sad da se odradi sistem restore je vec nesigurno, pogubit podatke a ne napravit nista:icon_rolleyes:
 
Početnik
mozda glupo (mada jest) al probaj obnoviti drivere graficke karte,jer ocito joj nesto neda da reprodukuje sliku na yubitu
 
Član
isti problem i kod mene. ali evo proradilo je :D

naime, crna slika, a ton normalan. kad izbrisem cookies od youtube-a, onda mi je normalno pustilo clip i cim otvorim slijedeci, opet isti problem. znaci prikazivalo mi samo prvi klip nakon brisanja cookies-a, a one poslije nije...

evo sad mi ponovo prikazuje normalno... :icon_confused:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
isti problem i kod mene. ali evo proradilo je :D

naime, crna slika, a ton normalan. kad izbrisem cookies od youtube-a, onda mi je normalno pustilo clip i cim otvorim slijedeci, opet isti problem. znaci prikazivalo mi samo prvi klip nakon brisanja cookies-a, a one poslije nije...

evo sad mi ponovo prikazuje normalno... :icon_confused:

ne moze....
 
Član
Lija je napisao(la):
mozda glupo (mada jest) al probaj obnoviti drivere graficke karte,jer ocito joj nesto neda da reprodukuje sliku na yubitu

nema to veze s vezom,gleda on klipove na drugim stranicama,normalno je sve,samo nesto blokira you tube

ja sam pomisljao na cookies,ali mi nije izgledalo kao logicno
fkt bi sad volio znat sta je u pitanju,interesuje me
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
isti problem i kod mene. ali evo proradilo je :D

naime, crna slika, a ton normalan. kad izbrisem cookies od youtube-a, onda mi je normalno pustilo clip i cim otvorim slijedeci, opet isti problem. znaci prikazivalo mi samo prvi klip nakon brisanja cookies-a, a one poslije nije...

evo sad mi ponovo prikazuje normalno... :icon_confused:

ne moze....

jesil probao restartovat komp, izbrisat cookies, pa onda pokusat otvoriti?? ni meni nije htjelo ponovo ucitavat dok ne restartujem komp, bez obzira sto sam brisao cookies...
 
Član
dosta raje ima isti problem, evo i rodjak me upravo pita oko toga, i njemu se pojavilo. a meni od danas normalan :lol: hahahha
 
Član
davno sam nekad imao problema sa tim i rijesio sam tako sto mi je jedna djevojka objasnila,znaci idi na sajt fz.pixelseeker.net u temi pomoc potpuno obljasnjeno upustvo samo prati kako je tamo i vise sa tim neces imati problema,sve sto trebas uraditi samo je na kraju restartovati racunar i ide you tube bez problema,eto nadam se da sam bar malo pomogao
 
Top