Yamaha R1

Yamaha R1

Član
MIre je profeionalac sto se tice ovakvi farbi iskreno nisam mislio da ce ovako dobro ispasti u hladu nije nesto ali sunce je pogadja da valja , bas ga nekako otvorilo kao da je dosta noviji evo par slika od danas ;) Sutra ide na registraciju danas me capise sreca zna me ovaj jedan :D
3sql.jpg

al.jpg

9sul.jpg

672h.jpg
 
Super Moderator
Ovi retrovizori su smece, ostavi svoje orginalne.. retrovizori su glavni druze na motoru, a ove kad stavis neces nista vidjeti al bukvalno
 
Član
salzem se za retrovizore s vecinom, ostavi svoje , ovi univerzalni su kinesko sranje i ruzni su :cool:
 
Član
Problem :(
JUtros isao da ga registrujem odnio sve papire sve super sad trebam na tehnicki dodjem kuci upalim motor da krenem odjednom se prosu iz njega ulje :( WTF i ja ga ugasim :((
poskidam oklope sve masno u pm kontam glava ali opet nije nista puklo vodu ima nigdje ne curi nije zadimio niti sta dodje malo strucniji lik pogledamo i malo se zagledamo oko filtera ulja i evo sta imam vidjeti
inh3.jpg

m7tx.jpg

8us.jpg

Sad me interesuje koji je faktor kriv za to dal to sto nisam odma promijenio ulje i filter ili je nesto unutar pumpa ili nesto drugo ?
Dali neko zna koje ulje da kupim i gdje ima filter da kupim novi ?
 
Član
pa imas srece brate samo filter njega mozes naci u svakoj prodavnici autodijelova a i u yamahin servis da odes nije skup, razlog ne znam ali nikad nisi mjenjao filter niti ga pogledao mozda se zacepio ko zna mislim laicko misljenje ipak trebas redovno na servis ici, i jesi li fulio servis redovni i ako jesi koliko km. i ipak je to r1 motor zategnut naspenovan da nema dalje jbg. ako nesto ne fercera mora odma negdje pokazati, javi kad napravis sta je bilo, do cega je i nadam se da kad stavis filter novi da neces imati nikakvih problema,
sretno sa popravkom i javi.
 
Član
Hvala ma i ja sam ga kupio prije 15 dana stari vlasnik mi je rekao da je odradio servis lanac je dobar lancanik isto ulje nije zamuceno a filter nisam gledao oticu sutra vidjeti u motoreksu dal ima i mozel se naruciti ;) hvala
 
Super Moderator
Koliko je presla yamaha? Ulje trazi motul 10w40, al s obzirom na godinu ne moras ja mislim uzimati sa oznakom 3100 mozes uzeti sa oznakom 5100... filter obavezno mijenjati pri svakoj promjeni ulja a to ti je svake 4000km
 
Top