Yamaha R1

Yamaha R1

Član
Pozdrav
Evo da i ja prestavim svoj prvi vlastiti motor .
Rijec je o Yamahi R1 u solidnom stanju 1998 god
Sto se tice planova ima ih :icon_smile: prvo moram zamijeniti korpu jer se cuje na leru i zadnja 2 cilindra od kocnice procurila su , zatim je ofarbati u fabricku boju i staviti neki bolji top .Evo par slika


46078910201334793757614.jpg

20130531473.jpg

Danas sam vidjeo da mi negdje malo rasipa vodu i baca mi na prednju felugu pa sam malo experimentiso sve plastike skinuo da rijesim gdje je kvar a i da se oklop ofarba kako treba :icon_smile::lol:


20111128552.jpg

Kvar pronadjen crijevo se samo svuklo masala ;) Sutra idem kupiti sve nove selne i ponovo postezati sve kako treba :icon_smile:
20111128549.jpg
 
BHT Ovisnik
pamet u glavu s ovom zujalicom:cool:
inace pravo fin, ja bih volio kada bih sve rijesio oko auta da se namirim sa banditom,cisto za uzivanje:cool:
sto se tice farbanja ja bih na tvom mjestu to odradio folijom, kupis crvenu foliju kvalitetnu i dobar,eno pogledaj u clana Zmayich ima motora sto je radio i sl.;)
 
Član
budi oprezan sa tim crijevima i cijevima ne pretezi puno da nebi se rasula ....

i u pamet :)
aalkohol i motor ne idu zajedno :)
 
Super Moderator
Samo lagano ;) a sto se tice boje, plava yamahina je najbolja

Za pocetak, kupi nove gume i nadji orginalni rep ;)
 
Član
dobar motor al dok je sredis sve kako treba izaci ce kao i da je kupljena u tip top stanju. jel tajna koja je cjena bila mozes i u pp da kazes
 
Član
Pa jbg svagdje je tako eto kolko na auta ulozite pojedinci pa ga prodate za 40% para koje su ulozene ha ja tako i ovo , al makar znam sta imam kad ga sredim .
Danas su plastike otisle na pripremu za farbanje trebam samo javiti u koju boju pa se jos uvijek dvoumim ako dvije opricje a to je
Crveno bijela
yamaha-1000-05.jpg

Plava
7093.jpg

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S04fHsXSd-E[/video]
Znali li neko broj boje ove plave yamahe ?

K&N filter je ispod rezervara danas ociscenj sve sredjeno samo se cekaju plastike i dijelovi kocnice i korpa ;)
image559e.jpg

Jedna moja od Kolege adi187 :D malo i mene
image556v.jpg
 
Član
Dobra je ova plava boja :cool:

Il da ideš na bijelu sa zlatnim kristalima kao rto sam ti govorio nešto ovako :icon_smile:

 
Član
razumijem te sta kazes da mnogi uloze za auto i posle ga daju u bescjenje ali vidices kad krenes da ulazes. da ga dovedes u tip top stanje kostace te kao model 2002-2003. preskup je motor za sport da bi se budzio.
 
Član
Fina je druze yamahica da se navozas abd al' moj ti je savjet ne farbaj je nista ne ulazi prodaji je kupuj sebi suzuki k-2 k-2 ili nekog Kawasaki-a , imao sam i yamahu i suzuki
i suzukia dam za yamahu budala i nisam je nesto malo vozo i crkla pocela pomalo dimit , ako osjetis da dimi odma to prodaji moja je crkla i popravak 2.000 KM naravno sto mi se ne isplati i prodao je pokvarenu SUZUKI su ne unistive masine to je moje misljenje
 
Član
Jbg drug plastike odnio na farbanje ma joj nisam ja neki bajker ja sam ovdje 2 sedmice i na terenu sam sve sto cu se vozati bit ce 1 mj max godisnje tako da je to lagana voznja , nego znal neko broj plave orginalne boje yamahe ?
 
Član
samo cu t reci da ne ulazes previse jer ce te izaci skuplje vec noviji model. pogotov ako ces je vozati 1mj u godini. a da bi je vratio u prvobitno stanje to previse kosta jer pocev od repa pa nadalje.
 
Top