xxx

xxx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: Moj_GTI Update pragovi

super nema sta... a najbolja stvar je to sto si vratio originalne steke :cool:
 
RE: Moj_GTI Update pragovi

covjeku sta je trebalo,i sta mu se svida je postavio na svoje vozilo,ima svoj styl i radi po njemu vjerovatno

drug golfac je super,meni se jedino cini malo da je povisok,mozel ic nize,prjedlog samo bez uvrede;)
 
Član
RE: Moj_GTI Update pragovi

super golf izgelda ocuvan pravo svidza mi se folije legle predobro samo mozda druge felge poz
 
RE: Moj_GTI Update pragovi

Hvala raja na komentarima, ma josh me strah spustit ga, penjem se po ivicnjacima vazda, a to bi bilo kobno da ga spustim, mada planiram...
 
BHT Ovisnik
RE: Moj_GTI Update pragovi

meni je jako fin i bez spustanja,nije mu potrebno toliko;)
 
Član
RE: Moj_GTI Update pragovi

golf extra izgleda - ima da se poradi na visini , felgama i tankim lajsnama obavezno. dadao_style je u pravu , jer bas strše ove debele lajsne u kombinaciji sa ovim pragovima i koliko sam uspio vidjeti malo su i deformisane.
Ostalo na golfu je sve na mjestu i dobro je ocuvan sto je isto za pohvalu.
 
Član
RE: Moj_GTI crko motor

Taj 1.4 je meni bezveze baš motor,nema neke karakteristike a troši kao da ima :D
Nadam se da će te slušati..
 
Član
RE: Moj_GTI crko motor

Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Evo, samo da vam javim da je i ovaj novougradjeni 1.3 MFI-I iz pola dao sve svoje, i kod ovog pukla glava motora, hmmm morat cu pocet normalnije vozit :lol:
Auto je na servisu i kroz ovih par dana treba doc sa ugradjenim 1.4 einspritz motorom iz golfa 3 95.god, vidjet cemo kako ce da ide...
kad stigne fotkam ;)

ovo je ukupno 3ći motor(zamjenjen) u golfu, hahaha, mjenjam motore ko čarape... sreca pa nisu skupi.

pa sta mu radis :icon_question:
ko da vozis bez mjenjaca :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top