xxx

xxx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moj_GTI

fina getacha,extra je bgm,svidja mi se,cajgeri su extra,al onaj kasetas mu daje poseban utisak:lol:
sala,bolid je
 
Legend
RE: Moj_GTI

nije lose :)
svidja mi se..
medjutim ove plastik fantastik steke su mi ruzne drama (drz se fabrike)
zatim ovaj nastavak na zadnju karambolku skini odavezno..

ove maglenke sto si kupio, jesu fakat orginalne za g2 i gdje si ih uzeo ako su orginal da uzmem i ja sebi :)

pozz i sretno u radovima
 
RE: Moj_GTI

bez zamjerki al nisu ovo maglenke za golfa 2 ja imam orginal maglenke nije ovo ni slično stim imaš i prednost našao si dosta sličan oblik koje mogu bit zamjenske orginalima evo ako nađenm slike svojih pokažem ti kakve su orginal jer sam ja bolestan za orginal djelovima za mk2
 
RE: Moj_GTI

.nOKe je napisao(la):
nije lose :)
svidja mi se..
medjutim ove plastik fantastik steke su mi ruzne drama (drz se fabrike)
zatim ovaj nastavak na zadnju karambolku skini odavezno..

ove maglenke sto si kupio, jesu fakat orginalne za g2 i gdje si ih uzeo ako su orginal da uzmem i ja sebi :)

pozz i sretno u radovima

hehe... ove steke ce ici u boju auta, tako da nece toliko strsit ili ako mi dosade prije, kupim one golf 3 style...

Maglenke sam kupio u Doboju, mislim da nisu bas orginalne, one sto dodju tvornicki na golfu, ali su dosta slicne, kad se postave identicne su tvornickima, drug sebi postavio, odlicno izgleda...

dadao_style je napisao(la):
bez zamjerki al nisu ovo maglenke za golfa 2 ja imam orginal maglenke nije ovo ni slično stim imaš i prednost našao si dosta sličan oblik koje mogu bit zamjenske orginalima evo ako nađenm slike svojih pokažem ti kakve su orginal jer sam ja bolestan za orginal djelovima za mk2

Pa da , to kazem, oginalne je gotovo nemoguce naci u BiH, ali ove su, kada se namontiraju identicne...

i da svima hvala na pohvalama...
 
RE: Moj_GTI

to je već druga priča ajd montiraj da vidim kako stoje ovih dana moraju biit ok jer imaju dosta sličan izgled evo ovake su kod mene masno sam ih platio ali isto nisam zadovoljan a imaju žig GERMANY ali čuna od germany vlaže ulazi voda itd






stim da sam ih ja rastavio očistio zasilikoniso i sada su extra a prednost je ta što imaju sočivo pa jako dobro svijetlu u jedan snop ne raspršuju previše svijetlost sve u svemu na kraju uz malo truda dobio sam dobre maglenke
 
RE: Moj_GTI

dadao_style je napisao(la):
to je već druga priča ajd montiraj da vidim kako stoje ovih dana moraju biit ok jer imaju dosta sličan izgled evo ovake su kod mene masno sam ih platio ali isto nisam zadovoljan a imaju žig GERMANY ali čuna od germany vlaže ulazi voda itd




znam drug, ja sam te trazio, al šipak, nema ih nigdje za lijeka, bio našo jedne polovne, al gotovo istruhle lol...

trebao bih sutra postavit ako drug bude imao vremena, ne bih da petljam, kad ne znam, a on je sebi vec stavio.
 
RE: Moj_GTI

ok sretno sa montažom i obavezno stavi relej i pred osigurač i stavi na par slike kad montiraš pozz
 
Član
RE: Moj_GTI

Mjera getacha,samo te steke su cigo migo style,bas sam ih vidio neki dan na zutoj dvici,neki cigo vozi,bolje su fabricke 100 puta,ali postujem tvoj ukus..Samo naprijed
 
Član
RE: Moj_GTI

Šteke baci u kantu za smeće:icon_smile:

I ja imam Hella maglenkeeee nanana na na na nananana:icon_biggrin:
 
RE: Moj_GTI

Dottore je napisao(la):
Šteke baci u kantu za smeće:icon_smile:

I ja imam Hella maglenkeeee nanana na na na nananana:icon_biggrin:

haha, steke nek popucaju, nisu neki kvalitet, da i ja vise volim originalno, al eto naletilo, pa da malo profuram :icon_smile:

Joooj da mi je orgigi maglenke kmeeeee kmeeee :icon_sad:
al i ove izgledaju dobro kada se nabace, budete vidjeli :icon_smile:

Jos jednom hvala svima za pohvale i komentare, cjenim to ;)
 
RE: Moj_GTI

Svaka cast, Golf je mjera, bas ono umjereno nista pretjerano...Ali sorry imam 1 zamjerku kao i vecina ostalih SKIDAJ OVE STEKE SA VRATA

Kvare ukupni dojam o autu...Sa srecom u nastavku...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top