xxx

xxx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Moj_GTI crko motor

Pa ako vec volis da "przis" ga, sto ne ubacis spacnu masinu u njega, a ne te 1.3 i 1.4 koji nisu za neke brze voznje, mada trose toliko???
 
Početnik
RE: Moj_GTI crko motor

fino su pragovi legli, vidim skontao si i one cepove...a vidio sam kako vozis, tako da odmah mogu da ti predlozim bar 1.8 karbas sljedeci, ako (kad) sprzis ovaj 1.4 :cool: a spusti ga malo brate, kod mene je nisko pa opet se lako penjem na trotoare, bez problema i na najvisocije, samo stanes pored, smotas puni i lagano, bez problema..a mnogo ljepse ce da izgleda golf spustan.. ;)
 
Legend
RE: Moj_GTI crko motor

steta tih motora, ne razumijem tu voznju i odrzavanje (i mislim da to nije za pohvalit, iskreno mene bi stid bilo da sjebem tako nekoliko motora..) sta im radis, ne odrzavas, ne znam ti kako da ih vozis, ako ih redovno servisiras, nece bas tako lako "crknut" al hajd..

kao drugo, svidja mi se kako su se uklopili pragovi, stim da bih skinuo ovaj nastavak sa zadnjeg branika, odvratno je.. ako vec furas fabriku, ovo je visak..

sve u svemu fin golfek, samo pazi te motore malo :)
 
RE: Moj_GTI crko motor

Golf je eXtra i i ta boja mu odlicno stoji.;)
A kad ubacis taj 1.4i motor iz trice ako bude ABD kod motora javi kako ide posto je u mene taj motor u 3ici.
:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top