xxx PS TAKMICENJE xxx

xxx PS TAKMICENJE xxx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa moze onda svako dvije sedmice.:

ewo ovako.:

sutra dobijaju slike flex i one252 i upload ih u ponedjeljak ujutro da se moze glasati.

u ponedjeljak dobijaju knox i freek i upload u utorak ujutro.

u utorak daki i alen i upload u srijedu.

samo treba nam biti neko od admina ili moderatora aktivan svako jutro da postave anketu.
 
Član
knoxville je napisao(la):
svaki par ce dobiti sliku auta i imaju jedan dan da ga urade.
oni sto rade imaju pravo da glasaju za sebe.

Ne znam za ovo mozda je najbolje da za auto imas 2 dana i za ovo glasanje sam za sebe mozda je malo bez veze
 
Član
a ko ce garantovati da ti neces za sebe glasati, kontao sam ja i to, ali ovako cete obadvoica glasati za sebe, tako da nece biti frks.

a ako bi za svakog dva dana bilo, takmicenje bi trajalo sedmicu i po.
 
Član
haj dobro al trebalo bi radove poslati ili tebi il nekom drugom pa da ih ti istovremeno izbacis pa da se onda glasa da ne bi bilo prepisivanja :)
 
Član
eh da alene upravo sam to htio da napisem, ewo moj msn pa mi sendaj te slike kad zavrsite.

chingy_bussines@net.hr
 
Legend
Komplikujete djabe sa dogovorima, samo pukni sliku i neka se snalaze :). Vidjeces kako ce se rijesti brzo sve.
 
Član
daki je napisao(la):
Komplikujete djabe sa dogovorima, samo pukni sliku i neka se snalaze :). Vidjeces kako ce se rijesti brzo sve.

nema vezze daki ovako je bolje, da meni sendaju, pa da dignem u isto vrijeme.
 
Legend
Heh ti i on ste par, ja i alen al mi smo u srjedu tek, a ja sam vec mrtav umoran, prisutni ce mi vidit oci danas na Vrbanji Ko narkich pravi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top