xxx PS TAKMICENJE xxx

xxx PS TAKMICENJE xxx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako.:

mislim da je ovo sa ovakvim takmicenjima postalo bezveze,
postavi se jedno takmicenje i dok se uradi jedan rad, vamo vec postave dva nova takmicenja, i opste se ne proglasi pobjednik.

sad ce neko reci pa ne treba nam pobjednik jer ovo radimo iz zajebancije.

Ali kad vec radimo nek bude pobjednik, pa ce se svi truditi kol'ko tol'ko.

imam jedan prijedlog.

prijave se svi koji ce raditi i napravimo izvlacenje, al da ne bude poslije ajj sto meni daki, ajj sto meni freek ;) ako treba snimit cu ja ili ko vec bude izvlacio kamerom i nek uploada clip, da ne bi doslo do zabune.

dalje.:

nek nissmo, fele ili edo postave anketu npr.:

alen vs freek i onda da se daju ocjene.

mozda je komplikovano ali bar ce biti zanimljivije i bit ce siguran sam 10 puta boljih radova nego inache.

p.s. nek auta odaberu oni koji se nece takmiciti.

poZ
 
Administrator
ha i ja sam tu sta vam mogu pomoci mozda sta i uradim al nemam previse vremena
 
Član
eeh.

ovako..

izvlacit ce se parovi nakon sto se svi prijave.

svaki par ce dobiti sliku auta i imaju jedan dan da ga urade.

nakon sto se upload radovi od jednog para nissmo treba da postavi anketu da se mogu ocjeniti radovi, ali ankete posebno za svaki par.

oni sto rade imaju pravo da glasaju za sebe.

npr.:

one252 vs freek
radovi
anketa

i anketa da ostane otvorena dan ili dva zavisi.

poslije toga

npr.:

daki vs nismo
radovi
pa opet anketa.

itd..

takmicari.:
daki
freek
alenx
one252
knoxville
nissmo

fale  nam jos makar 2.
 
Član
kad bude na internetu Flex Gt posalji mu pm i on ce se takmicit sigurno to mi je jaran
 
Član
ewo ovo ce biti auta koja ce se raditi..

s obzirom da ce biti 4 para, ne vjerujem da ce se prijaviti vise od 8, al ako se prijavi ubacit cemo.

prvi par dobija ovog forda.
drugi audia
treci seata
cetvrti / ako se pojave /

ako ima neko primjedbi nek kaze.

p.s. slike su sve 1600 res i parovi ce dobiti linkove od slike da skinu.
 
Legend
Ok, ja sam inn, samo ja trenutno nemogu raditi nista, tj do srijede, jer evo imam 3 gige slika sa sajma iz zeneve koje obradzujem, oci su mi ko u narkomana a vidim sve moguce boje pred njima. Tako da nema sanse da stignem ja ista radit do srjede poslije moze.
 
Član
Najbolje je da se rade auta clanova foruma...
Pa da oni koji ne ucestvuju u takmicenju tj. vlasnika auta da proglasi ciji mu se rad najvise dopao...
 
Član
almera_2.0_D je napisao(la):
Najbolje je da se rade auta clanova foruma...
Pa da oni koji ne ucestvuju u takmicenju tj. vlasnika auta da proglasi ciji mu se rad najvise dopao...

mojne nam jebat sad koncepciju :D:D

daj da probamo ovako, pa ako ne uspije....
 
imam ja jednu primjedbu... ako vec radimo ova auta, nek barem budu oni malo slabiji modeli, a ne ovi napumpani stteroidima... ali to je opet moje misljenje
 
Član
Ja vam samo pokusavam pomoci, jer recimo da je moje auto u takmicenju najbolje cu ga ja ocijeniti i reci ko je pobjednik... I tako takmicari slkupljaju bodove...
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
imam ja jednu primjedbu... ako vec radimo ova auta, nek barem budu oni malo slabiji modeli, a ne ovi napumpani stteroidima... ali to je opet moje misljenje

ok, slazem se s tobom, mozda cak i da izbacimo mercedesa da ubacimo neko drugo..

zato sam i rekao ako ima neko neki prijedlog da kaze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top