xPlode sistem

xPlode sistem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ufff...nije jeftino, al' je dobro brateee...


Koliko vremenski treba da se to zavrsi?

Recimo da dodjem jedan dan, ujutro... a tapaciracu sve komplet ovde u BL...
 
Član
pa vidi, kalup bi se mogao napravit za 1 dan, al izrada kompletnog panela traje malo vise znaci nekih 4-7 dana ....
 
Član
Pazi ovako...

Uradicu to...a ti, posto vidim da si upucen dosta...vidi kako bi se to moglo narucit da se napravi...i koliko treba vremena...

I da se napravi samo da dodjem po to...bar golfova ima jbg...:cool:

Vidi, a ja ti cimnem broj na PM...;)
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Pazi ovako...

Uradicu to...a ti, posto vidim da si upucen dosta...vidi kako bi se to moglo narucit da se napravi...i koliko treba vremena...

I da se napravi samo da dodjem po to...bar golfova ima jbg...:cool:

Vidi, a ja ti cimnem broj na PM...;)

jbga to se ne narucuje vec se radi na tvojim tapacirunzima tako da ako si da ti se to radi najbolje ti je skini tapacirunge, da se negdje nadjemo recimo na pola puta il tak nesto da ja to preuzmem, das mi nesto vremena da ti to uradim i onda se opet tako nadjemo da ti to dam .... tj ako si za to da ti ja to radim ....

evo ti nesto sto sam naso na netu da vidis otprilike kako se to radi ....

i332186_pg200000vl3.jpg


i332187_pg200001ty1.jpg


i332188_pg200002ys2.jpg


i332189_pg200003mn6.jpg


i332190_pg200004xa5.jpg


i332191_pg200005kt9.jpg
 
Član
Pa ovo i jest od dvice...;)


Ja bi napravio samo za po jedan zvucnik u vratima...;)

znaci 6.25''...

izracunaj koliko bi to doslo para, pa da dogovaramo....;)
 
Član
nebi ti znao rec napamet .... zavisi od utrosenog materijala i vremena provedenog da se to slozi .... aj javi mi se na PM ako hoces da dogovaramo dalje bezze mi ovdje dogovarat o tom .... pozzz
 

IGY

Član
eddo treba vremena za to ali ne 7 dana
ja sam sebi jedan napravio za pola dana odprilike a isao sam sam 9 slojeva na dno i 8 slojeva naprijed i 10 slojeva oko zvucnika samog

je komplikovano ali cek da vidis sto sam skontao dobru foru za panele, bez poliestera bice zajebani pravo, jest da je teze za napraviti ali ce biti jedinstveni:cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
eddo treba vremena za to ali ne 7 dana
ja sam sebi jedan napravio za pola dana odprilike a isao sam sam 9 slojeva na dno i 8 slojeva naprijed i 10 slojeva oko zvucnika samog

je komplikovano ali cek da vidis sto sam skontao dobru foru za panele, bez poliestera bice zajebani pravo, jest da je teze za napraviti ali ce biti jedinstveni:cool:

nisam reko 7 reko sam 4-7 ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top