xenoni-vidljivost

xenoni-vidljivost

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nevjerovatno slabo mi bacuaju svjetlost...Kok su bili obicni farovi, bacalo fenomenalno, od kako sam nabacio angel eyes, vidljivost se smanjila totalno. Do cega moze da bude, kvalitet sijalica ili farovi...
Ja sumnjam na farove, da sjenilo nije otislo u qoorach...:icon_confused:
 
Član
opel ASTRA je napisao(la):
Nevjerovatno slabo mi bacuaju svjetlost...Kok su bili obicni farovi, bacalo fenomenalno, od kako sam nabacio angel eyes, vidljivost se smanjila totalno. Do cega moze da bude, kvalitet sijalica ili farovi...
Ja sumnjam na farove, da sjenilo nije otislo u qoorach...:icon_confused:

Jesi li izgubio automatsko stelovanje farova sa tim angel eyes farovima ? Ako jesi, onda idi na tehnicki gdje si osiguran, moraju ti ih besplatno podesiti ;)
 
Član
ah nisam vidio da su isti farovi
kontam reko mjenjao mozda sa 6 na 8 il vise pa se sta pojebalo,mada 6 je najbolja vidljivost koliko sam upucen
 
Legend
ma farovi 100%
kod mene se ista stvar desila
imao helline farove, uzeo FK smanjila se vidjivost, tj losija su sjenila u ovih aftermarket proizvodjaca..
 
Član
Dali na tim novim angelsicama imas far sa lecom, ako imash, pogledaj na kutiji ili u papirima dali je far pogodan za xenone, jer na nekim pise jasno da nisu predvidjeni za xenona i potamni leca jako brzo ;)
 
Član
Ja koliko sam upucen da postoji razlika izmedju xenona za farove sa lećom i farove sa običnim sjenilima!! Ispravite me ako griješim!
 
Član
ma jooj xenon ko xenon nema tu za sociva ili za sjenila, nisu ti dobro ustimani farovi, odes i ustimas to kod nekog majstora i svi sretni i zadovoljni ;)
 
farovi su sa lecom...
Ma nevjerujem da nisu ustimani...pordio sam drugim autima, vjerovatno je do fara...

Ako se sjenilo ostetilo, postoji li mogucnost da se popravi...
 
Super Moderator
Mix je napisao(la):
4300K - ZAKON :)

iz iskustva :)



potpis ko kuca :D

nego nema to veze sa ovim ovdje al eto da se malo prica :lol:

i ja sam mislio da su ti rastimani farovi al kako kazes nisu.. onda je do farova
 
tibore, koliko vidim da nisu zamucena...koji dan skinem far pa pogledam...

Al, bas sam se razocarao i u xenone i u farove...
 
Član
Imas li kakvu naljepnicu na farovima ? Kod mene pise "no hid bulb allowed", sto mi je cudno, jer sam nasao na youtubeu snimak sa istim farovima, i sa xenonima, bez problema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top