xenoni trepere

xenoni trepere

Član
Znaci kupio je***i kineski set xenona spojio i kad stajim ispred zida lagano podrhtaju ajd kontam dok se ne zagriju prestat ce kad ono i dalje :icon_rolleyes:;);)


E sad vjerovatno je do balasta ne vjerujem da je sta do mase il cega jer i drugi su na stilo ugradjivali pa nije zezalo,dal je samo nekvalitet u pitanju il treba relej kakv il nes :icon_question::icon_rolleyes:

Al da stvar bude jos gora jedan balast je crko nisu radili aktivno svega 4-5 sati kako sam ih montiro :icon_confused:,uz to naravno i od obecabnje garancije nema nista, zahvaljujem se ex clani Dzeni za to :icon_evil:

Kina je sve al kod nekog radi mjesecima bez probleama u nekog crkne kroz par dana a u mene kroz par sati :icon_rolleyes::icon_mad::lol:


Usput ako ko ima sliku kakvih provjerenih balasta nek ubaci da i ja kupim te, i kaze gdje se ima kupiti ;)


Ovakvi su kod mene samo je drugacija naljepnica na balastima sijalice i kutija su identicni...



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
a brate ko ce znat danas sta se sve prodaje ..
al nekako mi logicno da ako edo ima toliko zadovoljnih kupaca, da ces uzet od njega
cini mi se da je enesss prije 2+ god uzeo kod njega kit, i i dalje radi, samo na drugom autu ;)
 
Član
to je najgore..covjek hoce da zaradi koju marku i onda sve ode u *urac:icon_mad:
Ali sta ces tako ti je ;)
imas pm..;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Znaci kupio je***i kineski set xenona spojio i kad stajim ispred zida lagano podrhtaju ajd kontam dok se ne zagriju prestat ce kad ono i dalje :icon_rolleyes:;);)

pravopis kao prvo, izvini ali mrzim vidjeti ovakve stvari..:)

a ovo za podrhtavanje, jel im se gubi jacina svjetla?, ako se malo "tresu" to je mozda zato sto vozis dizela ;)
 
Član
kupili mi skoro onom drugu na a6 xenon kit, ima on regan ovdje na forumu, pisao je o problemu, isto mu se desavalo, bas bas trepere, onako golim okom kad gledas u far tesko je skontat da trepere, ali kad snop bude na zidu ili drugom autu bas se vidi
zamijenili smo prvo sijalicu, nista dobili nismo
zatim je dosao novi set, sa novim balastima i onda nema vise problema;)
 
Član
Isti slucaj i kod mene ovo sto je Armin opisao,pokusat cu zamijenit balaste a ostavit postojece sijalice pa da vidim kakvo ce stanje biti valjda bude OK, oticu sutra tu do elektricara da vidm kakvi su ovi kod njega balasti sto prodaje

A trepere i kad je dizel ugasen znaci nije do tog xD


A sto se tice pravopisa nije nerazumljivo sto je najbitnije, moze se skontat sta sam htio reci :D

Hvala za odgovore ;)
 
Član
jbg sjebo si se pri kupovini... ja sam svoje ubacio prosle zime, znaci prezivjeli su vise od godinu dana a jos ne daju znakove da ce se "ugasiti" ... :icon_smile:
 
Član
samo balasti, nista drugo, da su sijalice ne vjerujem da ce se desit da dodju u setu obe felsave;)
 
Član
meni su treperili zato sto mi je regler na alternatoru otisa :icon_mad: vidi ako dodas gas da li tada treperi..
 
Top