Xenon- Varalice? Can bus?

Xenon- Varalice? Can bus?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E pa tako reci. Kao da je to neka para, bar koliko ja znam ta dodatna instalacija je 15-20km, za razliku od popravke brisača. I jesi li ugrađivao u Audi A3 ili Peugeot 407 i ima li problema?
 
Legend
Naravno da postoji, samo što ti ne znaš za to, a s obzirom da tvrdiš samo can-bus xenon koji ne postoji, izgleda da slabo poznaješ materiju kojom se baviš. Otiđi na zvaničnu stranicu Philipsa, pa prebaci na Australiju, pa ćeš vidjeti da postoji, s obzirom da kod njih zakonom nije zabranjeno da se instalira xenon kit, a kada izabereš neku evropsku državu, kit nije u ponudi zbog zakona.

A evo i taj link, ako ti se neda tražiti.
http://www.philips.com.au/c/car-lamps/conv.-electronics-85v-35w-xldckg4x2/prd/

Ja bi volio da objasniš što su kolegi sa foruma saledoboj pregorili brisači na 407, a stavio je "can-bus"? Niko od vas što ugrađuje se nije javio da mu kaže rješenje problema. Hoćeš ti popraviti brisače kolegi što je temu otvorio kada ugradi samo "can-bus" xenone?

Ja sam ti vec rekao druze... ne bi davao 18 mjeseci garancije na Can Bus xenone da te mislim prevariti...
a svakako pratim stanje s Brumovim xenonima jer se znamo i ne vidim ni kod njega da ima nekih problema...
isto tako i sa Edinim Olio xenonima... znaci sve OK...

Meni je juce momak iz Kladnja dosao na ugradnju H7 6000k Can Bus xenona po preporuci na Vecrtu C...
Jer su mu moje musterije preporucile moju opremu...
Ne znam gdje je taj tvoj drug uzeo al ocito je uzeo neki fus i nek se obrati kao sto je brum rekao tome ko mu je prodao... ;)

Svakako smo zatrpali momku temu tako da ako zelite daljnju raspravu otorite sebu temu za to... ;)
 
Član
Ta instalacija kosta 20KM ali je mnogima teret da je ugardjuju jer se razvodi od jednog fara do drugo plus na bateriju, pa daj spoji direktno i rijesi sebi auto za 15-ak minuta, jedno vrijeme.

Xenoni ugradjeni na passat B6 jedno 15-20 setova, na audi a8, a6, a4 a3 svi preko 2005 godine jedno 50 komada, na golf VI, VII, na merc G ( rijetko koji xenon radi na njemu da ne ugasi sijalicu nakon 5s rada ), na Volvo vozilima koji ni jedan ollo canbus ni peti deseti nije mogao da radi osim ovih sto prodajem, i tako dalje i tako dalje. Da se razumijemo ugardnju pola stvari ne radim ja licno zbog prostora jer necu covjeku auto od 20-30 000km raditi na ulici, fino plati covjek elektricara koji radi meni sve ugradnje, svi sretni ;)

A Liga hvala na tome, kad mi sta nestane od robe ili tebi javi se slobodno da se dopunimo da musterije ne gubimo ;)
 
Član
Ne kažem da me ti želiš prevariti niti bilo ko drugi, nego smatram da se možda problem ne shvata dovoljno na tehničkom nivou, pa možda nema pouzdanog rješenja, i nije stvar garancije setova, nego da neće biti problema sa elektronikom auta. A mislim da rasprava odgovara temi, ako ukucaš u Google "Audi A3 xenon and wipers" pronaći ćeš more problema oko toga.
 
Super Moderator
al daleko od te price da ne postoje can-bus xenoni sto si ti mene citiro na stranici prije... stavi obicni xenon set na taj audi i prijavljivat ce gresku da mu ne rade farovi, a kad stavis can-bus on ne prijavljuje gresku!
nema to veze sa brisacima, ja govorim za prijavljivanje greske na kontrol tabli
 
Član
Ljudovi hvala za info. Dogovorio sam sa Ligom starim pajdasem, na kojeg sam bio zaboravio. :p ( ko kad covjek ostari, mos ga ..... ) Tako da tema moze pod kljuc sto se mene tice, jedino ako jos kome sta treba nek upita kada je tema vec otvorena.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top