Xenon skuter

Xenon skuter

Član
edoze je napisao(la):
kontam probat smontirat od punta npr. sociva, il od kojeg auta mogne precnikom, umjesto ovih.. ni sa xenonima nije dobra vidljivost, kakva bi trebala da bude...previse rasipa svjetlo, najmanje baca na cestu

ma i punto ima losa sociva, time neces nista dobit
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
edoze je napisao(la):
kontam probat smontirat od punta npr. sociva, il od kojeg auta mogne precnikom, umjesto ovih.. ni sa xenonima nije dobra vidljivost, kakva bi trebala da bude...previse rasipa svjetlo, najmanje baca na cestu

ma i punto ima losa sociva, time neces nista dobit

nisu gora nego kod mene garant, hahahhaaha
punta sam naveo kao primjer, vidjecu ako nadjem razbijene neke farove
 
Super Moderator
Iskruzis malo plastike i ubacis malo vece socivo ako vec ne pase unutra, neces biti jedini koji je to uradio.. Kazem ti ono je za sminke socivo nije za voziti :D
 
Član
ne kruze mi se plastike, ima onaj sarafa za podesavanje visine farova, oborio sam ih, i sad s dugim mogu vozit :lol:
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Beni je napisao(la):
Moze druze xenon na skuter ali ja ti to nebih preporucio jer puno vuce struje i onda moras na Kurbulu palit ja sam na Keeway F-act postavio i samo po noci malo 2-3 sata xenon upaljen a preko dana ugasen ja ti to nebih preporucio ja kupio H4 Bixenon i postavio i radilo sve normala

citas li ti sta si napisao. ovo je ocito dokaz koliko se razumijes u xenone i nacin rada.

I --- xenon trosi manje struje
II --- xenon i bixenon je isto samo je razlika u konstrukciji sijalice

nemoj brate lupati gluposti ako se ne razumijes

kao prvo xenon trosi manje struje ali pri pokretanju xenona izvuce vise od 4 A koliko je akulumator na skuteru... ja sam imao xenone na datom skuteru f-act i 100% radi ali izvuce struju pa ne mozes palit preko aku nego preko kurble
 
Top