www.turbo-portal.com - Pušten u rad!

www.turbo-portal.com - Pušten u rad!

Nelle_G je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Nek' je sa srecom , ako zatreba kakva pomoc , imam nekih veza :)

Danke...

..PS: kakvih veza, za šta?:icon_question::D

messironie je napisao(la):
puno sreće sa portalom, i dabogda ti država dala stimulaciju i podsticaj za stvaranje novog BDP putem usluga :cool:

Teško od države i feninga da dobijem. Sve sam finansiram dok ne dođu reklame...



pa mogu pomoci oko tekstova i slika :) a i ako zatrebas kakvog slobodnog novinara, javni :)
 
BHT Ovisnik
fin portal,vjerujem da ce biti jos bolji,tek je pocetak,zelim ti puno srece:cool:

imas ovdje na forumu podosta materijala za legende i sl.:cool:
http://www.bhtuning.com/oldschool-legende-limitiranim-serijama-motortrend-video-merc-190e-t-32791.html
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
sretno,nadam se da ce textovi biti objektivni ;)

Maksimalno objektivni, na dnu stranice imaš i mali osvrt. Hvala na lijepim željama:cool:

CoL3 je napisao(la):
fin portal,vjerujem da ce biti jos bolji,tek je pocetak,zelim ti puno srece:cool:

imas ovdje na forumu podosta materijala za legende i sl.:cool:
http://www.bhtuning.com/oldschool-legende-limitiranim-serijama-motortrend-video-merc-190e-t-32791.html

Pratim sa vremena na vrijeme tu rubriku, ima baš dosta materijala. Thx :D

Trebao bi uskoro biti i prvi testni automobil, možda bude zatrebala pomoć nekoga ko posjeduje dobru kameru i višak slobodnog vremena, hehe:D :123:
 
Član
Sretno s radom, cjenim entuzijazam:icon_biggrin:

A tekstovi mogu biti objektivni dok god ti netko ne da da testiraš auto sa punim tankom goriva. Tada ćeš pisati bajke za dječicu.

Znači možeš biti objektivan dokle god nisi vozio ni testirao ni jedno auto:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Sretno s radom, cjenim entuzijazam:icon_biggrin:

A tekstovi mogu biti objektivni dok god ti netko ne da da testiraš auto sa punim tankom goriva. Tada ćeš pisati bajke za dječicu.

Znači možeš biti objektivan dokle god nisi vozio ni testirao ni jedno auto:D

hehe, obično se daju na test sa punim tankom i pići. Ostalo je na tebi :)

niksa je napisao(la):
Čestitam i neka je sa srećom ;)

hvala komšo..:icon_smile::icon_smile:
 
Drama portal. Evo sam sada sve pregledao. Mozes npr. otvorit rubriku best buy za "best" novac ili nesto slicno da ne otvara raja bezveze temu koje auto da kupi :D ;)
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Drama portal. Evo sam sada sve pregledao. Mozes npr. otvorit rubriku best buy za "best" novac ili nesto slicno da ne otvara raja bezveze temu koje auto da kupi :D ;)

Lijepa zamisao, imam već u vidu vremeplov rubriku,a mogla bi i ta da legne. Samo prije tog članka bilo bi dobro da se taj isti auto i provoza koji dan, te sagledaju cijene servisa i ostalih čuda...
 
Član
Turbo Portal je osvježio svoj izgled i smanjio broj rubrika... Ovo bi bilo Vol.2

www.turbo-portal.com :D

Svi su naravno dobro došli,a razmišlja se i o otvaranju foruma. FB profil trenutno broji preko 6.000 fanova!

Vidmo se...:):)
 
Top