www.turbo-portal.com - Pušten u rad!

www.turbo-portal.com - Pušten u rad!

Član
Da obavjestim sve članove foruma da sam pokrenuo svoj auto portal, dakle još jedan u nizu na našim prostorima. Svjestan sam u šta sam se prepustio i znam kakva je situacija u našem autonovinarstvu itd itd.

Uglavnom ima još dosta da se radi, stranica je puštena u rad prije približno mjesec dana i ja sam jako zadovoljan. Na FB profilu stranice već ima oko 330 likeova što je sasvim OK za početak i više je nego neki ostali auto portali u našoj zemlji koji postoje godinama.
Cijeli rad oko stranice sam sam završio i postavio je na hosting. Vidjet ćemo kako će izgledati za nekih godinu dana. Početak je najteži, tako bar kažu :cool:

Sve pohvale i kritike su dobro došle.

Pozdrav za sve (klik na link)

www.turbo-portal.com

:123::123:
 

MTR

Član
spremam neki tutorial pa bi ti ga kad bude gotov mogao proslijediti , bice opsiran i vrlo zabavan pa ga mozda mozes postavit na stranicu .

btw . super izgleda , sve podijeljeno i dodijeljeno gdje treba :cool:
 
Član
MTR je napisao(la):
spremam neki tutorial pa bi ti ga kad bude gotov mogao proslijediti , bice opsiran i vrlo zabavan pa ga mozda mozes postavit na stranicu .

btw . super izgleda , sve podijeljeno i dodijeljeno gdje treba :cool:

Hvala, oko 2 mjeseca sam pripremao samo stranicu i sadržaje. Uskoro bi vjerovatno trebalo biti i prvo testno vozilo. Ko ima finu kamericu i fotoaparat, dobro bi došlo da se nešto napravi.

Takođe, trebat će mi magnetne naljepnice i vizit kartice. Ne znam gdje ću prije.

A za šta je tutorial?:icon_biggrin:

xxfmanxx je napisao(la):
fino izgleda, sretno ;)

hvala druže;)
 
Svaka čast ! Sve na mjestu . Sviđa mi se kako si uredio sadržaj . " Meni" je dosta jednostavan i pregledan . Sadržaja nema nešto puno ali sa obzirom da si tek krenuo svaka čast . Kapa dole ! :icon_smile:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Svaka čast ! Sve na mjestu . Sviđa mi se kako si uredio sadržaj . " Meni" je dosta jednostavan i pregledan . Sadržaja nema nešto puno ali sa obzirom da si tek krenuo svaka čast . Kapa dole ! :icon_smile:

Hvala Hvala:D:D
 
Član
0g1 je napisao(la):
Meni izgleda kroz OK
nek ti je sa srecom i da uspijes u tome sto si naumio
sve najjj :cool:

Iako radim sam za sada, ja sam više nego zadovoljan. Imam dosta planova, ali nažalost manjak sredstava da to ostvarim sada. Hvala na lijepim željama. Budi mi dobro:icon_smile::icon_smile:
 
Član
Puno srece sa portalom. Jedan savet da povecas posecenost, napravi neki opsiran clanak o golfu 2 i eto posecenosti :) :) Ne ozbiljno bi bilo zanimljivo da imas deo koji se zove npr “legende sa nasih ulica“ i tu pises o golfu stojadinu i sl....
 
Član
dellas je napisao(la):
Puno srece sa portalom. Jedan savet da povecas posecenost, napravi neki opsiran clanak o golfu 2 i eto posecenosti :) :) Ne ozbiljno bi bilo zanimljivo da imas deo koji se zove npr “legende sa nasih ulica“ i tu pises o golfu stojadinu i sl....

Hvala dellas. Ideja već ima da se uvede rubrika Vremeplov, pa tamo bi bili pisani članci o legendama sa naših i svjetskih ulica. Samo trenutno ne mogu da stignem sve, pored stranice imam drugih obaveza pa polako.

Uskoro će da bude i ta rubrika :))))
Hvala svakako na savjetu!;)
 
puno sreće sa portalom, i dabogda ti država dala stimulaciju i podsticaj za stvaranje novog BDP putem usluga :cool:
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Nek' je sa srecom , ako zatreba kakva pomoc , imam nekih veza :)

Danke...

..PS: kakvih veza, za šta?:icon_question::D

messironie je napisao(la):
puno sreće sa portalom, i dabogda ti država dala stimulaciju i podsticaj za stvaranje novog BDP putem usluga :cool:

Teško od države i feninga da dobijem. Sve sam finansiram dok ne dođu reklame...
 
Top