World Racing II

World Racing II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
ma nista oviizgleda sve samo za sebe cuvaju :lol:
igro sam ja ovu igricu davno kad je tek demo izaso al nisam znao da se moze ovo sa autima :D
ustvari kao i da se ne moze jer kod mene ne radi :icon_rolleyes:
 
Član
tako izgleda jarane...svi sto znaju cuvaju za sebe...a ostale ko je.. ... ja jedva cekam da skinem pa da ubacim koje nase auto...
 
aa jebo ga grob ne mogu da skinem nikako ovu igricu sve sam pokusao al nece aj postavite linkove ko je vec skino i odakle znaci samo igricu fkt ne kontam sta je
 
sa svih linkova sam pokusao i nece nezz stvarno sta je a bas mi se igra jooojjj kaao nece ni sa jednog linka pomagajte ljudi
 
Član
ama kako nece pa ja ewo samo sto nisam skino eddo je vec skino c,c,c

http://thepiratebay.org/torrent/4506477/World_Racing_2_
 
a nece druze jbg samo skine 24 kb kad kliknem downlaoda this torret i samo skine 24 kb i to je to nece niako jbg steta :(:(:(:(:(:) kako mi je krivo
 
ljudi ja ne mogu razumit vas uskocite u temu i ko da ste sa marsa pali dajte linkove sve ima postavljeno postavio sam i ja link za auta i dodatke razne potrazite :icon_evil:
 
sad je ok nisam imao nekakvog u torreta i ogy mi ej pomogao da instaliram posto nisma bas neki strucnjak ne znma ni kako ide a koji god link kliknem nece tako da je sad ok sve
 
ima li ko da bi znao da napravi kruznu stazu zaluzane... ja sam pokusao imam i tutorijal ali opet stao sam ne mogu dalje :icon_sad:...ako ko zeli potreban je jedan program od 70 mb ja imam tutorijal... i poceo sam praviti napravio sam stazu ugrubo u tom programu znaci oblik ima...ako zeli ko da proba mozda trozic:)
 
Član
probaću ja samo imam nekog posla ,slabo sam za kompom,pa tek za jedno 5 dana,al pošalji mi na pm
link za program i send mi taj tut ;)
 
Trozic je napisao(la):
probaću ja samo imam nekog posla ,slabo sam za kompom,pa tek za jedno 5 dana,al pošalji mi na pm
link za program i send mi taj tut ;)

evo saljem sve potrebno ako zelis na msn ti mogu send.... stazu sam napravio ugrubo oko 50 kb je
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top