World Racing II

World Racing II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci nema virusa na ovom cudu...jer je neko bio napiso ...da ima tu virus...al svejedno...hvala puno......
 
Član
gaga je napisao(la):
kako uslikas ovo?
kako pomaknes kameru?

stanem autom ubacim u rikverc i malo šveranja dok ne dobijem taku pozu auta
kad se namjestim stisnem tipku na tastaturi Prt Sc (print screen),zatim stisnem tipke ALT+TAB i izabaci me u windows onda otvoriš ps ili paint i uradi paste CTRL+V i spasi sliku kao .jpg,da bi se vratio nazad u igru imaš dole u traci kod starta piše ime igre i klikneš ;)


ja imam igru na DVD kupita još davne 2005te
 
Član
Trozic je napisao(la):
gaga je napisao(la):
kako uslikas ovo?
kako pomaknes kameru?

stanem autom ubacim u rikverc i malo šveranja dok ne dobijem taku pozu auta
kad se namjestim stisnem tipku na tastaturi Prt Sc (print screen),zatim stisnem tipke ALT+TAB i izabaci me u windows onda otvoriš ps ili paint i uradi paste CTRL+V i spasi sliku kao .jpg,da bi se vratio nazad u igru imaš dole u traci kod starta piše ime igre i klikneš ;)


ja imam igru na DVD kupita još davne 2005te

haha
najjaci si zivota mi
 
Član
eeej ljudi...ovaj torrent fajl sto nam je dao eddo...po koliko kb/s vam skida...meni je bas sporo...nije presao 12 kb/s...a moze dosta vise da skida...ako vako i dalje skida..pa brze cu skinut sa rs
 
Član
Taaky je napisao(la):
eeej ljudi...ovaj torrent fajl sto nam je dao eddo...po koliko kb/s vam skida...meni je bas sporo...nije presao 12 kb/s...a moze dosta vise da skida...ako vako i dalje skida..pa brze cu skinut sa rs

nije eddo nego ja:D
meni skida 0d 15 pa do nez ni ja koliko
 
Član
0g1 je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
eeej ljudi...ovaj torrent fajl sto nam je dao eddo...po koliko kb/s vam skida...meni je bas sporo...nije presao 12 kb/s...a moze dosta vise da skida...ako vako i dalje skida..pa brze cu skinut sa rs

nije eddo nego ja:D
meni skida 0d 15 pa do nez ni ja koliko

ma kakvi torrenti... rapid share.. izvlaci maximum iz konekcije i nema... seeders i te budalastinje leechers kako se to zove.. vec... www.warez-bb.org i nadjes i skines sa RS
 
Član
znam jos sam u neizvjesnosti...skino 5 rs dijelova. i jedno 5 % sa torrenta...al je torrent spor ..da skida bar po 25kb/s...prespoooooro..je...kad nema ti seed...ipak nastavljam sa rs
 
Super Moderator
a ljudi sta je ovo :icon_question:
ne mogu igrat igricu... kupio danas instaliro je i evo sad upali igricu i onda odma nekad na pocetku zasteka a nekad ono kad pocnem birat stazu i tako to.... sve muzika ide i to mogu ic gore dole al enter kad udarim il onu tipku za back nista se ne desi... sta mu je jebo ga :icon_question:
 
Član
jesi instalirao update?
Official Patch Version 1.3.3
http://www.games.reveur.de/en/wr2/patch/single/12/
 
Super Moderator
eh vidis nisam nikakve patch-eve instaliro.. nisam znao da i za single player treba poseban patch :D

hvala drug probam :D

sad kao mogu igrat al kad odem start carrer odma zasteka... i kad zavrsim neku trku gdje ono moras krug neki odvozit za neko vrijeme onda zasteka poslije trke i ne mogu nista radit :icon_question:
 
ah i ja SAM editovao auta...samo postoji par problema... kad izmjenim neki dio auta sem motora...auto se moze voziti ali nije prikazaNO ZNACI NEVIDLJIVO JE :D

znaci motor ja podesim i obrtaje stavim ja da kod civica ima 9000rpm na satu vidim da trozic nije stavio i sve radi ali recimo stavim sire gume i auta nema nevidljivo je...zn ali ko sta je tu problem
 
Član
untitled.jpg


untitled2.jpg


3000 PS
4000 NM



:D:D

samo da se zna top speed je bez nitra :icon_twisted:
 
Super Moderator
a ljudi gdje nadjem onda ta auta kad ih ubacim... evo ubacio 5-6 samo jedno imam :icon_question:
 
Član
dajte nam str za ta auta...i sta jos ima vezano za igru...za nas pocetnike...bili bismo zahvalani
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top