Woofer

Woofer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eddo je napisao(la):
ma mogo sam i ja skinut dvije 15-ke sa skodilaka i namontirat na biciklo .... sta ti mislis o tom ....

jesi frajer imas DVIJE 15-ke i prozivas nekog ko nema... de malo procitaj svoje komentare, ako ti nevidis da su provokativni onda bi trebao da se zapitas malo za sebe...
 
Član
eddo je napisao(la):
ma mogo sam i ja skinut dvije 15-ke sa skodilaka i namontirat na biciklo .... sta ti mislis o tom ....

jesi levat mrtvi kontas da si neki frajer time sto ponizavas druge...jebo te tvoje znanje o muzici bolje suti pametniji si ima drugih koji zele pomoci..spajali smo kod jarana woofer od kucnog kina nije lose ima malo basa svegami
 
Član
ljubi ba koji vam je .... ja studiram, neradim, stari nije dao marke za muziku, pa sam opet prosle godine bio 3. u ukupnom poretku u street A klasi .... stari nije davo ni za gorivo, znaci SVE JA SAM .... i vi meni tu nasli nesto pricat ovaj nema onaj nema, ponovo naglasavam posto mi brisu non stop postove, a nisam spamer nit nikog vrijedjam i to fakat nije OK, ko hoce da ima, imace, ko nece da ima, nece ni imat ....

I de ba prestanite mi brisat postove nit psujem, nit koga nazivam kakvim imenima, dajem samo svoje misljenje i imam valjda pravo na to ....
 
Legend
hajde dosta je bezvezne svadje,....ne vodi nicemu ......

pa momak je onako upitao.....mislim da nece da ulaze nego eto da proba.... hahahahah pa prvi JA,sam nekada experimentisao i gluposti po autu kopcao,....pa sve dodje na svoje,......kad izgori ovo izgori ono sjednes na guzcu pa kupis stvar pa pravom namjenom za to,......

Skopcaj ga drug,ako nista onda iz zeze pa vidi ,...eto :cool:

a edo,...VAljda nisi mislio zlonamjerno ,al hajd shvata se poenta svega jbg
 
Član
ma jok kakvi zlonamjerno, znas kako ti to dodje, napravis gresku, pa da ti je da je drugi neprave ....
 
Član
zvucnik je zvucnik,pa svirao u autu il u kuci isti djavo...samo je stvar u tom moze li ga player gurnut kako treba...probaj drug iz zezancije,jbga,valja ,oostavis,ne valja ,vadis i gotovo...;)
 
Član
pa i meni sviraju tuba i pioneer u kuci,a to su auto-zvucnici:icon_question:
i za muziku za koju sam dao 250-300KM,mogao sam kupit neko kucno kino koje se ne bi ni upola culo ko ovo...tak da je nebitno sto je kucni,ak ti je dobar player cut ce se,nece sad uvijat lim,al ce se cut dovoljno da imas uhu ugodnu muziku;)
 
Član
edoze je napisao(la):
pa i meni sviraju tuba i pioneer u kuci,a to su auto-zvucnici:icon_question:
i za muziku za koju sam dao 250-300KM,mogao sam kupit neko kucno kino koje se ne bi ni upola culo ko ovo...tak da je nebitno sto je kucni,ak ti je dobar player cut ce se,nece sad uvijat lim,al ce se cut dovoljno da imas uhu ugodnu muziku;)


;)
 
Član
pa trebalo bi da moze da svira
ali sada neznam kod mene na kucnome kinu tj na wooferu ima integrisano pojacalo a siguran sam da ima i kod tebe i ono se napaja na 220v tj pojacalce koje pokrece taj njofer
uzmes otvoris kutiju otkaci ga sa toga pojacala integrisanoga i uzmes standardno spojis ga na Hu kako si to vec zamislio (razlog sto ti govorim da ga otkacis sa onoga pojacala je to sto ce biti razlike u fazama izmedju njegovoga pojacala i hu izlaza pa moze da ti strade prije svega i Hu)
ako budes to vezao nemoj da pojacavas Hu previse max ides do granice kada ti hu pocne da treperi displej kada mu pocne nedostajati snage
ako imas kakav noviji Hu upalice ti se protect i nemas brige
et toliko ako sam ti pomogao
 
Član
z3k4 je napisao(la):
pa trebalo bi da moze da svira
ali sada neznam kod mene na kucnome kinu tj na wooferu ima integrisano pojacalo a siguran sam da ima i kod tebe i ono se napaja na 220v tj pojacalce koje pokrece taj njofer
uzmes otvoris kutiju otkaci ga sa toga pojacala integrisanoga i uzmes standardno spojis ga na Hu kako si to vec zamislio (razlog sto ti govorim da ga otkacis sa onoga pojacala je to sto ce biti razlike u fazama izmedju njegovoga pojacala i hu izlaza pa moze da ti strade prije svega i Hu)
ako budes to vezao nemoj da pojacavas Hu previse max ides do granice kada ti hu pocne da treperi displej kada mu pocne nedostajati snage
ako imas kakav noviji Hu upalice ti se protect i nemas brige
et toliko ako sam ti pomogao

treperenje displaya se rjesava dovodjenjem bolje instalacije na HU od one fabricke .... al predpostavljam da si to znao posto si ti doktor svega ovoga ....
 
Član
E 'vako...

Zvuci malo smjesno, al' sto da ne, probaj...;)...

Nisam ni ja im'o para, al nisam stavlj'o zvucnike sa linije, skuplj'o malo po malo...kad uzmes 2 sestice, najobicnije trosistemske bices zadovoljan, veruj mi...

Gledaj to ovako, da je taj zvucnik (SUB) pravljen da moze i u auto i u kucu bio bi univerzalan, a nije...radi na isti princip al je totalno drugaciji...ima dosta veci otpor, samim tim snaga je puno manja...ukratko...
 
Član
eddo je napisao(la):
z3k4 je napisao(la):
pa trebalo bi da moze da svira
ali sada neznam kod mene na kucnome kinu tj na wooferu ima integrisano pojacalo a siguran sam da ima i kod tebe i ono se napaja na 220v tj pojacalce koje pokrece taj njofer
uzmes otvoris kutiju otkaci ga sa toga pojacala integrisanoga i uzmes standardno spojis ga na Hu kako si to vec zamislio (razlog sto ti govorim da ga otkacis sa onoga pojacala je to sto ce biti razlike u fazama izmedju njegovoga pojacala i hu izlaza pa moze da ti strade prije svega i Hu)
ako budes to vezao nemoj da pojacavas Hu previse max ides do granice kada ti hu pocne da treperi displej kada mu pocne nedostajati snage
ako imas kakav noviji Hu upalice ti se protect i nemas brige
et toliko ako sam ti pomogao

treperenje displaya se rjesava dovodjenjem bolje instalacije na HU od one fabricke .... al predpostavljam da si to znao posto si ti doktor svega ovoga ....
Da mu neznaam kakav kabal dovede do HU,ako nema dovoljno izlazne snage treperit ce kad se digne previse, ili sto kaze decko protect! :icon_confused:
 
Član
hvala eror sto si me podrzo
ocito nekim ljudim ovde nece biti jasno sta je protect i sta znaci opteretiti Hu od njegovih dozvoljenih mogucnosti
mislim da se ovde vise nema sta pisati decko moze da proba pa da nam javi bas me zanima
ova tema moze da ide
LOCK
 
Član
z3k4 je napisao(la):
hvala eror sto si me podrzo
ocito nekim ljudim ovde nece biti jasno sta je protect i sta znaci opteretiti Hu od njegovih dozvoljenih mogucnosti
mislim da se ovde vise nema sta pisati decko moze da proba pa da nam javi bas me zanima
ova tema moze da ide
LOCK

ccc ko si ti da kazes da tema moze u lock? ....
 
Član
hmm...
KO sam ja Boze dali mi mozes reci ko sam JA
Pa edo prijatelju moj stari nisi ti za foruma ti imas jaku praksu idi ti brpaj sa ono svojom opremom sto si meni rekao da imas woofer Rockford Fosgate T212D2 da si platio 600 km i da imas Amp Hifonics sto si rekao 5000rms na 1 om obicni aku 73Ah i kablice od 35sqm tj da si izbacio sa tom opremom 151.3 dB u skodici svojoj,ali aj ti vjerujem ,ako ti je kutija bila velicine ormara ucvrscena sa ankerima ,portom velicine krila prozora JOJ SNOVI MOJI dolazite u stvarnost
jer ti nisi vrijedan moga pisanja ali dobar si mi momak pa zato volim sa tobom da zborim malo
samo citaj forume dan i noc i cijeni svoje znanje jer vidim volis pomoci ali moras biti strpljiv jer nije svako pametan kao ti da brzo uci
et toliko necu ti vise pisati jer si smijesan
izivnjavam se ako nisam trebao ovo ovde da pisem da coveku kvarim temu al jbg sorry jos jednom
pusa edice
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top