Woofer

Woofer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BBW

Član
Neshto mi pada na pamet... Imam jedan woofer od kucnog kina... 50W... drvena kutija... nije veliki mnogo, OK zvuk...
Da li bi se to moglo kako ubaciti u auto? Chisto mislim nakachiti na player da podebljam bass?
 
Član
eddo je napisao(la):
ooooooooooooooooojjjjjjjjjjjj hljebeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ....

covjek pita moze li se ubacit a ne ko sta misli o tome...



ja mislim da bi dobio to sto zelis, sad sve zavisi od vrste i snage player-a ali u svakom slucaju bi dobio to sto zelis...
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
ooooooooooooooooojjjjjjjjjjjj hljebeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ....

eddo ako nemas sta pametnije za komentarisati radze nemoj

mozes ga staviti, ali on ce jedva svirati, mislim cuce se malo ali nedovoljno
 
Član
ma mogo sam i ja skinut dvije 15-ke sa skodilaka i namontirat na biciklo .... sta ti mislis o tom ....
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
ma mogo sam i ja skinut dvije 15-ke sa skodilaka i namontirat na biciklo .... sta ti mislis o tom ....

eddo stvarno malo pretjerujes sa komentarima
:icon_exclaim:
 
Član
pa i jesam na topicu dragi igy, pokusavam mu dat savjet al da on sam skonta sta je ustvari taj savjet nije mi ni na kraj pameti da pretjerujem il da ikog ponizavam, samo mi dosadilo da non stop govorim u kucu HI-FI u auto ICE ....
 
Član
Kao da nikad niste bili mladi, svorc i htjeli imat muziku kao drugi, pa se sad ismijavate nekom drugom....kladim se da ovaj sto komentarise nema ni zvučnik od kučnog kina u gepeku od cca 50 W.

Neče ti to pomoč puno al stavis probas ne svidi ti se izvadis....

Kad se sjetim sta sam ja sve znao stavit u gepek:) mlad zelis a nemozes imat...

Sad mogu imat sta pozelim al me volja prosla .....sve u svoje godine....
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
pa i jesam na topicu dragi igy, pokusavam mu dat savjet al da on sam skonta sta je ustvari taj savjet nije mi ni na kraj pameti da pretjerujem il da ikog ponizavam, samo mi dosadilo da non stop govorim u kucu HI-FI u auto ICE ....

pogledaj bolan svoje komentare, u svakom postu podjebavas nekoga
smajke upravu si 100%
 
Član
smajke je napisao(la):
Kao da nikad niste bili mladi, svorc i htjeli imat muziku kao drugi, pa se sad ismijavate nekom drugom....kladim se da ovaj sto komentarise nema ni zvučnik od kučnog kina u gepeku od cca 50 W.

Neče ti to pomoč puno al stavis probas ne svidi ti se izvadis....

Kad se sjetim sta sam ja sve znao stavit u gepek:) mlad zelis a nemozes imat...

Sad mogu imat sta pozelim al me volja prosla .....sve u svoje godine....

ma i ja se slazem :lol:
 
Član
Stavi slobodno drug, u autu moze svirati sta pozelis... ako ti se ne svidi ti jednostavno izvadi....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top