Windows 7 problem

Windows 7 problem

Kupio sam orginal CD windows 7 u kompjuter shopu.Instal sam ga i aktivirao,ali ima jedan problem sve radi kako treba samo vecinu igrica nece da pokrene.Uzmem cd igrice zavrsim instalaciju udjem na igru i kada igra upise i krenem da igram samo se pojavi nesto plavo na monitoru i restart mi se komp.Zna li iko kako da rijesim ovaj problem.

Hvala svima koji pokusaju pomoc

Pozdrav
 
Član
Ne vjerujem da je do graficke cim neke igre hoce a neke nece.

Al eto pokusaj sa nekim up to date drivers ako ti to ne bude pomoglo google is your friend.

Lijep pozdrav
 
Legend
Otkud ti to na win 7 ne podrzava geforce:icon_question:
ne vjerujem da je do grafike, to je blue screen, il imas puno prasine u centralnoj pa se racunaj grije, il je do napojne...
 
Skini sa ovog linka program i instal ga pokreni to sto vec pokrenes kad ti padne sistem tj pojavi se plavi ekran i ponovo upali pc kad se upali pokreni ovaj program idi na analizu i okaci dump koji je ocitan sa problemom rusenja sistema ;)

http://www.2shared.com/file/xUMO-UtV/whocrashedSetup.html?
 
Član
Jeli taj programcic prati samo plavi ekran ili moze i drugo, npr kad mi se u pola frke restartuje konp da zabiljezi sta je bilo :icon_rolleyes:
 
Znaci problem je bio do windows 7,kupio sam orginal cd aktivirao ga i sve je radilo normalno,samo igrice nisu mgole se pokretati.Znaci ubaci igricu ona se instalira i kada udjes i kada krenes da igras upise se igrica i samo se odjednom pojavi nesto plavo na monitoru i restart se komp. i tako svaki put.Skontao sam u cemu je fora,samo sam morao uzeti cd windows 7-ice i skinuo update sa neta i sada radi sasvim normalno.
 
Top